Skocz do zawartości
LukaszHexo

Jebao AK 80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spotkał się ktoś z takimi lampami Jebao z serii AK i AL są na diodach Cree, chodzi mi dokładnie o AK 80 (80w) mam do oświetlenia kostkę 60l dennerle, a te lampy można kupić za nie dużo pieniądze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej 

Technicznie jestem słabo ogarnięty w nowościach, ale jeśli masz na myśli tą lampę https://erybka.pl/product-pol-17227-Jebao-Matrix-LED-AK-80.html

to osobiście przyjrzałbym się tej https://www.sklep.aqua-trend.pl/lampa-led-do-akwarium-morskiego-thor-60w-p-1995.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plus

Wysyłka: 102,76 zł 

do Poland za pośrednictwem AliExpress Standard Shipping

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można było kupić za 483zl z darmową wysyłką teraz jest po 540 ale to kwestia kilku dni i będzie znowu taniej , ten link był przykładowy co wkleiłem, zamówię ja zobaczy się co to za cudo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ak 60 z 3 lata i zadowolony jestem, działa w szczepkarium korala tez pasuje, co do działania to z wad jedynie wiatrak charczał ale wystarczy rozebrać nasmarować i działa nawet lepiej jak nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok zamówiłem Jebao AK 80 (80w) w czwartek, jak przyjdzie to napiszę coś o niej.

Słyszałem że AK 60 dobra alternatywa dla Kessila,  azgar a Twoja wersja jest na WIFI ? Jaki masz plan święcenia ? Ten AK 80 będzie do 60l i wiem że to za dużo światła i nie wiem na ile ją skręcić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ak 60 ma wbudowane wifi jednak sprzedawana byla przynajmniej moja i na pewno inne tez jako lampy bez wifi

co do kesili to tez mam światło ładniejsze ale cena tez sporo ładniejsza

co do ustawień to myślę ze tak 75% niebieskie full a kolory do 50% z białym , raczej koralowce chcą światła a jak by coś było nie tak to pewnie zauważysz 

ps. nie wiem jak z ta apka do tych lamp jebao może poszukaj zanim zamówisz 

Edytowane przez azgar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka Jebao Aqua jest w sklepie Google Play, za parę dni się dowiem jak lampa świeci i co z apką, jestem dobrej myśli :-) a jak się okaże że lipa to pomyślę nad AI prime 16 HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi