Skocz do zawartości
Bart1996

Dolewka Grawitacyjna by Bart =D

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, bedac w tym dziale chcialem pochwalić sie Dolewka Grawitacyjna zrobiona w niecala godzinę z rzeczy ktore walaja sie po domu(pudelko po BCAA, dwa wezyki) +spawanie plastiku mojego ojca(przyspawane zostaly dwie "szyny" ktore umozliwiaja nalozenie na szybke) i troszke silikonu by to uszczelnic:D

Sami ocencie :)

 

IMG_20200401_222759.jpg

IMG_20200401_222714.jpg

Edytowane przez Bart1996

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2020 o 22:29, Bart1996 napisał:

Siema, bedac w tym dziale chcialem pochwalić sie Dolewka Grawitacyjna zrobiona w niecala godzinę z rzeczy ktore walaja sie po domu(pudelko po BCAA, dwa wezyki) +spawanie plastiku mojego ojca(przyspawane zostaly dwie "szyny" ktore umozliwiaja nalozenie na szybke) i troszke silikonu by to uszczelnic:D

Sami ocencie :)

 

IMG_20200401_222759.jpg

IMG_20200401_222714.jpg

Zatem bardzo ładna ta Twoja dolewka grawitacyjna. :)

Jak życie w akwarium, mam na myśli koralowce i inne stworzenia, czy coś już wprowadziłeś do zbiornika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że znajomi jak przyjdą to najpierw spytają o tą butelkę nad akwarium a później popatrzą co pływa w zbiorniku. 

Pomyśl o schowaniu sprzętu żeby nie żucał się w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2020 o 16:27, AniaWol napisał:

Zatem bardzo ładna ta Twoja dolewka grawitacyjna. :)

Jak życie w akwarium, mam na myśli koralowce i inne stworzenia, czy coś już wprowadziłeś do zbiornika?

Haha dziekuje :) 

Jak narazie probuje uporac sie z glonami, skala nimi obrosla i szyby akwarium, mowia ze by czekac wiec czekam, w czwartek dojda slimaki i sprobuje zoa wpuscic a w ofercie mam jeszcze sacro, a w dodatku dzis spalila mi sie biale swiatlo w oświetleniu ktorego nie ma do kupienia w Sklepie Aquaela :( musze poradzic nowe swiatelko. 

W dniu 5.04.2020 o 09:56, karol86 napisał:

Tylko pamiętaj że znajomi jak przyjdą to najpierw spytają o tą butelkę nad akwarium a później popatrzą co pływa w zbiorniku. 

Pomyśl o schowaniu sprzętu żeby nie żucał się w oczy

Hehe myslalem juz nad tym, poradze cos po pozbyciu sie szafy z pokoju i osadzeniu akwarium na dostosowanej do niego szafce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×