Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj w nocy doszedł Acanthurus lineatus, po godzinnej aklimatyzacji siebie i jego, rybka pływa sobie żwawo, tzn.(zapierdziela jak perszing po akwarium), bardzo szybko się zaaklimatyzowała w sumie bez stresowo, światło było zgaszone w salonie tylko było zapalone oświetlenie łuku na niebiesko co dawało poświatę księżycową.

A teraz z drugiej beczki, od 2 tygodni zaczołem stosować bakterie microbe lift i od kąd je stosuje pojawił się nalot na szybach, który muszę 2-3 razy dziennie zbierać z szyby, czy może wy zauważyliście coś takiego u siebie?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

4e27143c2330429beb3a928c01d63d9e.jpgbe0833269c90f6ed92d655a258e82873.jpg600c6fc2153b46ee3fe9e36edc3780d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Alcoholik napisał:

A teraz z drugiej beczki, od 2 tygodni zaczołem stosować bakterie microbe lift i od kąd je stosuje pojawił się nalot na szybach, który muszę 2-3 razy dziennie zbierać z szyby, czy może wy zauważyliście coś takiego u siebie?

Mam prawie tak samo jak Ty po nich

Na początku stosowania też musiałem co chwilę czyścić szyby,jak spadło po4 do 0,1 starczy raz na 2 dni przeczyścić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi