Skocz do zawartości
hepatus1000

moje 500 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

piękny zbiornik, ciekawe ułożenie skały... zapowiada się naprawdę obiecująco!

Pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny zbiorniczek jak rosną korale to nic nie kombinuj z światłem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb: co do światełka to się zgadza - trochę ciemnawo . Czy mi się podoba czy nie , to i tak muszę zmienic żarniki na nowe bo te maja już dość . Zobaczymy co Skiba fajnego przytaszczył z US . Jak mnie Rafał nie zawiedzie to powinien jutro u mnie być . Coś zdziałamy . XM-y świecą podobno super , też tak słyszalem . Dotarły też do mnie swojego czasu super opinie o Giesemanach . Zobaczymy jakoś to będzie .

Synek : przykro mi ale BLV 20000 to dla mnie trochę za ciemno . Odnoszę wrażenie , że zbiornik przy tym oświetleniu jest jakiś przytłumiony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem sie zarejestrowac, aby skomentowac.

Widzialem zbiornik na zywo i zdjecia nie oddaja jego wygladu niestety.

Sliczny baniak, pelna profeska !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem zbiornik na zywo i zdjecia nie oddaja jego wygladu niestety.

Włodek ty czytasz to i nie GRZMISZ :spiteful:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włodek ty czytasz to i nie GRZMISZ :spiteful:

Nie wiem,czy zle cos napisalem,ze mnie zeby mnie zle nie zrozumiano :dance3:

Chodzilo mi o to, ze zdjecia ladne, ale w realu zbiornik duzo piekniejszy :ok:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomajk : Tomku -grzmoty się nie pojawiły , bo kolega pochwalił zbiornik ,a nawet jakby napisał pare słów krytyki to takie jego prawo . Nie wszystkim się musi podobać hehehe . To się nazywa KOLEGA - czujny jak "ważka" i nie pozwoli krytykować kolegów.

Tomek wielkie dzięki zawsze uważałem ,że mogę na Ciebie liczyć !:D

saltMen : Twoje akwa też będzie napewno super . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Pochwale się bo zawisły dwa dni temu Reefluxy 12000K . Obecnie pozostaje mi tylko uprosić Tomajka co by w ramach walki z nudą dojechał zrobić nowe fotki . Żeby podgrzać trochę atmosferę powiem tylko , że wyszło to zbiornikowi na PLUS - jest jaśniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no to dawaj dawaj te foteczki, ile można czekać. Budze sie rano, odpalam szybko aqua-reef, patrzę... a fotek nie ma; mysle OK pewnie będą wieczorem. Odpalam kompa, godzina 21, patrze.... fotek dalej brak :) co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Włodek wychodzi z założenia, że im dłużej poczekamy tym bardziej docenimy ?:dance3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, niestety fotosy nie wyszły, albo inaczej, wyszły ale nic nie lepsze niż poprzednie, ba nawet ja uznałem ze gorsze.

Sorki, ale te nowe lampy niestety dają jakieś takie światło, że niby to jaśniej, ale masakra z kolorami i kontrastami.

Niebawem znowu będę u Włodka wiec postaram się zrobić poprawkę.

Spróbuje obrobić coś i zapodam, Włodek też się dopytywał, ale trudno mi jest zrobić coś do czego sam nie jestem przekonany.

Samo akwarium prezentuje się superowo, tym razem ja przedobrzyłem, cóż zdarza się i mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach oczekiwania na nowe fotki trochę historii .:smile: Zaznaczam z góry , że fotograf ze mnie żaden nie mówiąc już o aparacie . Dlatego wybaczcie jakość zdjęć . B) Uczyłem się jak wszyscy i popełniałem błędy – a trochę ich było .na pomoc mogłem liczyć tylko w sklepie który chciał mi sprzedać wszystko . Nie ważne czy pasuje jedno do drugiego , jakie są parametry wody , byleby sprawić radość klientowi że mogę mu sprzedać . Było wszystko co kolorowe . Przemieszczające się ukwiały które parzyły inne korale i w ogóle szkoda mówić . Frycowe zapłaciłem i o tyle jestem mądrzejszy , choc nikogo tu nie obwiniam .:nono: A zaczęło się to tak ::D

12/2006r

dsc00124jd.jpg

Później było już tak

biurozdjcia013.jpg

dsc00133xl.jpg

Następnie trochę zmian

plakatb.jpg

mg3063.jpg

Później to był istny horror z przeprowadzką gdzie ze względów nie zależnych ode mnie moje pupilki włóczyły się przez dwa miesiące po różnych zbiornikach , zmiana „zanurzenia „ do innej wody bez aklimatyzacji , pakowanie na czas i tym podobne historie zanim trafiły do domu . Najgorszym co przeżyły to było dolewanie co drugi dzień około 30 litrów osmozy do zbiornika o pojemności 250 litrów z którego rzekomo tak woda parowała . Powiem krótko – CÓD ŻE ŻYJĄ . Na kolory będzie trzeba jeszcze zaczekać . Przy okazji WIELKIE DZIĘKI ! Michałowi za pomoc w przeprowadzkach zbiornika , Rafałowi thcskiba za pomoc w uzupełnieniu sprzętu , wiedzy i życia , innym nieobecnym za wodę , Tomajkowi za zdjęcia .

koniec lipca 2009r.

dsc04495x.png

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×