Skocz do zawartości
Dany

Wyświetlanie postów

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek dałoby się tak żeby jak klikam na dany temat wyświetlały się ostatnie posty a nie pierwsze?

Wiem że by się dało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo właśnie. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie wiem z czego to wynika, zmienia sie to, raz jest tak, raz tak. Mianowicie, czasem topiki wyświetlają mi sie jakby od tylu, w sensie że nowe posty nie są przedstawiane jako ostatnie na ostatniej stronie, tylko jako pierwsze na pierwszej, jakby lustrzane odbicie normalnego forum. Czasem z kolei jest "normalnie", czyli żeby przeczytać nowe posty klikam na ostatnią stronę danego tematu. Nie wiem czy to kwestia przeglądarki czy ktoś jeszcze ma podobnie?

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie.

Juz nawet przyzwyczailem sie do czytania od tylu :),a tu znowu zmiana.

Od tylu lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak temat ma kilka stron i klikacie po prostu na tytuł tematu to otwiera się pierwsza strona?

Czy raczej o to, że jak otworzycie wątek, nawet 1 stronicowy to posty wyświetlone są w odwrotnej kolejności - nowe u góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się koledzy ustawia, czy od początku czy od końca w EDYCJI OPCJI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie ustawione jest, że starsze posty są na początku tematu. Przed chwilą dla pewności ustawiłem jeszcze raz dla wszystkich. Dajcie znać czy jest ok teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest normalnie, od góry do dołu.

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, ale chodzi mi bardziej o to czy jako nie zalogowany user moge przegladac dany post od ostatniej wypowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze i ja mam pytanie. Czy nieprzeczytane posty bedą zawsze pokazywane niezależnie od tego kiedy zostały utworzone? Niestety, padł mi laptop i przegladam tylko powierzchownie topici a chciałbym gdy już będę miał laptopa aby pokazało mi wszystkie nieprzeczytane posty z np. 2tygodni czy miesiąca. Jak to jest? Jak nie ma takiej funkcji to można zrobić taka funkcje?

PS. Forum kwitnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze i ja mam pytanie. Czy nieprzeczytane posty bedą zawsze pokazywane niezależnie od tego kiedy zostały utworzone? Niestety, padł mi laptop i przegladam tylko powierzchownie topici a chciałbym gdy już będę miał laptopa aby pokazało mi wszystkie nieprzeczytane posty z np. 2tygodni czy miesiąca. Jak to jest? Jak nie ma takiej funkcji to można zrobić taka funkcje?

PS. Forum kwitnie:)

Klikasz w "Szukaj" --> "Zaawansowane Wyszukiwanie" --> "Znajdź posty od" i tam sobie wybierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował. Myślałem nad czymś podobnym jak mówisz ale żeby nie wyswietlalo postow/tematow przeczytanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×