Skocz do zawartości

Adamo79

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Adamo79

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 22.07.1979

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Akwarium
  600l
 • Skąd
  Mysłowice

Ostatnie wizyty

1219 wyświetleń profilu
 1. Adamo79

  (600l.) Adama

  Dzięki... Zdecydowanie reaktor wapnia, ok.dwa latka sobie śmiga z czego jestem mega zadowolony.... W całości na tą chwilę tak to wygląda.
 2. Adamo79

  Aiptasia czy naprawdę aż tak niebezpieczna?

  Chelmon zawsze u mnie też sprawę załatwiał jeśli chodzi o aiptasie ale wiem że ta tyka też daje radę: https://erybka.pl/product-pol-4980-Chaetodon-auriga-S-M.html
 3. Adamo79

  (600l.) Adama

  Filtr przepływowy z PS ten najwyższy na bajpasie z głównego obiegu. Generalnie stan tych paletek się nie zmienił od ponad roku w ogóle"co dało mi ostatnio do myślenia" Dlatego też zamierzam z nich zrezygnować na rzecz DVH All in One Advanced BioPellets ze względu na to że słabo sobie radzą z fosforanami. Nie posiadam żadnego awaryjnego źródła zasilania.
 4. Adamo79

  AnT - Kropla Oceanu

  Daniel, wielki szacun dla ciebie za różnorodność która jest w zbiorniku. Walczysz w jakiś specjalny sposób z fosforanami?
 5. Adamo79

  (600l.) Adama

  Zdjęcia robię aparatem w tel. s7 beż żadnych filtrów Dzięki,w systemie jest ok. 30kl.żywej skały i 30l.siporaxu(którego systematycznie czyszczę co jakiś czas) w filtrze przepływowym jest ok. 300ml.All-In-One Biopellets xxl. W standardzie węgiel 200g.w woreczku. wymieniany systematycznie co 30dni.ostatnio doszło 200gr.zeo mixa. Oczywiście podstawą filtracji jest m odpieniacz ATI 250
 6. Adamo79

  Acropory/Sinularia Mysłowice Woj.Śląskie Sprzedam

  Zapraszam doszły nowe duże szczepki...
 7. Adamo79

  (600l.) Adama

  Dawno nic nie było więc delikatnie odświeżam temat, kilkoma zdjęciami... Z racji braku czasu porą letnią akwarium przechodziło kryzys ale teraz wszystko wraca na właściwy "tor"
 8. Adamo79

  Acropory/Sinularia Mysłowice Woj.Śląskie Sprzedam

  Witam,sinularia aktualna. Niestety nie tnę większych szczepek. Zapraszam pisz na pw. Doszła caulastrea fluo ok.18.główek-150zł.
 9. Adamo79

  Acropory/Sinularia Mysłowice Woj.Śląskie Sprzedam

  😀 Zapraszam doszły naprawdę duże szczepki....
×