Skocz do zawartości
hepatus1000

moje 500 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

picture.php?albumid=44&pictureid=349To i ja się pochwalę moim zbiornikiem . Pewnie rozczaruję was jakością zdjęć i obsadą ale nie jestem takim specem jak Tomajk. Zbiornik jest cały czas przerabiany i dojrzewa , więc …

2255_thumb.attach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie . Oczywiście dodam fotki jak najbardziej . Musze umówić się z Tomajkiem aby porobił trochę fotek profesjonalnie , to będzie coś widać więcej . Myślę że Tomek koledze nie odmówi hehehe.Pozdrawiam i do uslyszenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny baniak, nie przeladowany:ok:

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny baniaczek

Nie przeładowany narazie , ale zobaczymy za rok :) . Napewno bedzie gesto .

Ja lubię przeładowane baniaki :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się trochę porządzę i wrzucę dzisiejszą fotkę akwarium Włodka.

dsc7262s.jpg

Niestety w pośpiechu nie wziąłem sprzętu więc dziś rewelacji nie było, ale na poprawki zawsze będzie czas, tym bardziej że zima przed nami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiflu: światełko to 2 x 250 BLV 20000k i 2 x 54 ATI Blue Plus . Żarniki ewidentnie nadają się do wymiany , Ich czas skończył się . Zastanawiam się nad barwą i jakiej firmy żarniki i świetlówki . Sugestie wasze mile widziane . Miały być ledy 2 x 120 , ale chyba się nie doczekam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miały być ledy 2 x 120 , ale chyba się nie doczekam .

Ty może nie żałuj, bo korale rosną wściekle, a to jest ważne, akwarium dla oka bardzo dobrze wygląda, a LEDy hmm no cóż pewnie nadejdą czasy, że w MM będą leżały na półkach wersje EX7 za 999zł w 30 ratach 0% tak jak to z telewizorami plazmowymi i innymi gadgetami się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepatus, strasznie ciemnoniebiesko tam masz przy takim setupie chyba co? Ja bym teraz dał Reefluxy 12000K, albo XM15000K i do tego dwa świeżutkie Blue plusy :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając upodobania Włodka, to te 15K będzie lepiej :)

Choć ja bym nic nie zmieniał, bo na serio korale u nie go na wyścigi rosną, to nie jest 1 czy 2 cm na miesiąc, tam mu na szybach przyrośnięte po miesiacu kolonie Montipory talerzowej po 10cm rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 15kk XM bardzo podobnie świecą do 12kk Reefluxów, w sumie jak dla mnie to Reefluxy mają zaniżoną wartość podaną.

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają Ci się blv 20000K? Jak dla mnie Zarniki rewelacja:) Owszem wolniej rosną korale, ale za to kolorki mmmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×