Skocz do zawartości
slowik

Kaskada jako pudelko przelewowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadlem na taki pomysl czy da rade w kaskadzie wywiercic dwie dziury np sr. 25mm po jednej i drugiej stronie (zakladajac ze ja uszczelnie tak jak powinno byc) wiec poziom wody powinien byc ten sam tylko czy kaskada nadazy pobierac wode? juz tlumacze lewa rurka pcv 1 cm ponizej poziomu wody w kaskadzie 2 rurka 1 cm - 2 cm z prawej strony fzn3 nad woda jako powrot i takie oto tam by bylo pudeleczko dla tych co maja fzn 3. Tylko czy to ktos sprawdzi nie mam narzedzi do wiertania w plastiku boje sie o kaskade i ew jakas pompka powrotu bo tez teraz nie posiadam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedną wolną kaskadę to się z ciekawości pobawię i dam znać co wymodziłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie wypozycze swoja kaskade do testow tylko zeby nie pekla a nikt tego nie gwarantuje dlatego sam nie gmeram. no ale moze sie cos rozwinie jak masz sprawne rece to kiedys podjade z kaskada i bedziesz wiertal jak zda egzamin. jedno mnie trapi ta rurka 1 cm pod woda czy na rowno scieta z poziomem wody tylko wtedy moze byc chlipanie albo siorbanie zwij jak zwij:) chyba ze sie myle ale wydaje mi sie pomysl nie glupi.



a i nie slaskie bedzin bo ja mieszkalem w zaglebiu w sosnowcu 25 lat. Bedzin to zaglebie dabrowskie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×