Skocz do zawartości
Ben_sage

396l+160l Adama

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie narvy blue.
Tutaj talerzyk bez wspomagania w grafice , na żywo fajnie się świeci na czerwono.
talerz.jpg

akwa4.jpg


Fotka stara dla porównania
talerz.jpg

akwa5.jpg

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narvy blue chyba 2 ale blue to blue innych chyba nie mają , marine od sylvani i special white to w zasadzie albo dosłownie takie same świetlówki z tej samej fabryki. Zobaczę czy tak samo będą świecić za jakiś czas, Już uzywałem obu wcześniej ale teraz porównanie mam jak na tacy podane.

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektóre korale już nie ma miejsca a zwłaszcza na ukwiały które mi się podobają, mógłbym mieć ich z 10 takich mieszanych w kolorach ale niestety parzą, Skała na oko 75% oblepiona a nie chciałbym rezygnować, mimo że fascynacja pewnymi koralikami odrobinkę mija to jednak dalej mi się podoba to co jest. Może kiedyś coś podłubię :) W zasadzie takie easy coral docelowe jest, większego stresu podczas nieobecnosci nie ma.

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak bez xenii na tylnej szybie:) i jednak zdecydowałeś się czyścić:) Wg mnie dobrze zrobiłeś, tak jest ładniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było jeszcze ciemne tło. Na początku mi pasowało ale po zdjęciu całkowicie tła na żywo jest kosmos. Głębia,jakby jaśniej no ogólnie wiele lepiej, troszkę mniej kontrastowo.

Xenia poszła do nawilżacza 54l (akwarium żony) z brzydalami już niewiele jej tam zostało.Lubią xenie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Minęło już trochę czasu. Wziąłem się za porządeczki i wyszło jak wyszło.A tak poza tym wszystko ok, rybki sobie śpią.

Tutaj talerzówka z lutego 19 i pod spodem aktualna.
tn_DSC06046.jpg

DSC08085.jpg

DSC08074.jpg

DSC08078.jpg

DSC08084.jpg

DSC08087.jpg

DSC08093.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×