Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku z małych ostało się jedno i jak narazie Niuńcia ma się dobrze , ładnie rosnie i pływa w 125 literkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niunia ma się dobrze i teraz pływa juz w 220 litrach, ładnie je a co za tym idzie ładnie rośnie.

p103902120709.jpg

I dla okreslenia jakiej wielkości jest Niunia, fotka przy czyściku.

projekt220tubastrea138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle to bywa:sad:pech lub złośliwość losu daje znać o sobie, z piątku na sobote przełożyłem ikre do Boyu 80 i wszystko pięknie by było gdyby nie to że o 6.00 wyłączono prad na osiedlu(k...............mać), wachlowanie i wszelkiego sposobu napowietrzanie na mało się zdało :frown:z całego grona małych nemonków wykluło się około 5-8 szt i na dzień dzisiejszy jest czwórka małych twardzieli ale co bedzie dalej z nimi się zobaczy.

Na ta chwile małe ładnie jedzą :sad:

ps. może ma ktos namiary na jakaś wrózke, czarodziejke lub do jakiegoś szamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz zainwestować w UPS B) Powodzenia :sad:

Albo agregat:spiteful:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert!!!!!!! Szykuj się na larwy koników morskich !!! Będę miał duży nadmiar>>> samiec mocno napompowany pływa...

POZDR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jakiegoś małego UPSa. U mnie kaskada oraz koralia nano pracują bez problemu na APC CS 500 i po dołożeniu drugiego akumulatora podczas kilku godzinnych braków prądu nic się z baniakiem nie dziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kondrat, wybacz ale nie mam już chęci na zabawe w małuchy. Zbiorniki na małe zostały zlikwidowane i raczej już nie staną .

pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś się udało odchować. Jak na razie to 19 maluszków Ocellarisów które chowają się świetnie

a w niedziele minie im trzeci tydzień życia. Radość i satysfakcja wielka że choć taką

garstke udało mi się jak na razie utrzymać i dodam że kiedy małuszki dostały do swojego

zbiornika szczepke Euphylli po paru minutach zaraz zaczeły w nią wchodzić i walczyć o dobre

miejsce miedzy polipami.

Fotki bedą jak Lukas nawiedzi mnie z aparatem a na razie kiepska fotka z telefonu.

p1810060710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robercie!

I to się nazywa dusza wojownika!

Spróbowałeś-nie zawsze wychodziło ale już znasz to uczucie zadowolenia, kiedy wyrwałeś śmierci choć jednego malucha.

Nie okłamuj siebie ,że możesz przestać-nie możesz .Masz to w genach.

Jest tyle pięknych ryb do rozmnożenia!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×