Skocz do zawartości
Admin

Aqua-Reef po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj walczę z aktualizacją skryptów do nowszej wersji i z błędami które się ostatnio pojawiały, teraz wszystko powinno działać jak należy.

Chwilowo Aqua-Reef działa w okrojonej wersji, brakuje targowiska, nie są wrzucone artykuły na główną i parę innych mniej ważnych rzeczy, postaram się, aby większosć wróciła na stronę jeszcze dziś, najpóźniej jutro.

Gdyby występowały jakieś błędy to proszę o informację o nich w tym temacie lub na PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie wiem czy to wina przeglądarki ale już kilka wiadomości do mnie po aktualizacji przyszło i za każdym razem wyskakuje mi błąd przy powiadomieniu, dopiero potem mogę odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko zapytam , dlaczego Vbulletin a nie poprostu phpBB3 ?

Bylo by latwiej i przyjemniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie wiem czy to wina przeglądarki ale już kilka wiadomości do mnie po aktualizacji przyszło i za każdym razem wyskakuje mi błąd przy powiadomieniu, dopiero potem mogę odebrać.

U mnie identycznie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie wiem czy to wina przeglądarki ale już kilka wiadomości do mnie po aktualizacji przyszło i za każdym razem wyskakuje mi błąd przy powiadomieniu, dopiero potem mogę odebrać.

Mógłbyś mi podać treść tego błędu, albo jeszcze lepiej zrób screena.

Czy chodzi o powiadomienia które przychodzą na email, czy te które pojawiają się w formie okienka na forum?

a ja tylko zapytam , dlaczego Vbulletin a nie poprostu phpBB3 ?

Bylo by latwiej i przyjemniej :-)

Zależy komu łatwiej, ja już od jakiegoś czasu używam VB i przy tym raczej pozostanę bo jego obsługa jest właśnie łatwa i przyjemna.

Vbulletin jest komercyjnym skryptem, wydajnym i dobrze zabezpieczonym to główne powody.

Wydajność VB jest większa niż innych tego typu skryptów, w tej chwili może nie zależy nam aż tak bardzo na wydajności, ale w przyszłości gdy na forum przybędzie użytkowników i postów wydajność właśnie będzie miała duże znaczenie (a konwersja dużej bazy danych w przypadku używania innego skryptu aby kiedyś "przesiąść się" na VB mogła by przyspożyć wielu problemów). W tej chwili jedynie można zauważyć żę strony dość szybko się wczytują.

Ponadto VB ma olbrzymie możliwości rozbudowy o rozmaite dodatki dostępne na oficjalnym supporcie (nawiasem mówiąc support też jest b.dobry), dodatki są weryfikowane przez twórców VB pod względem m.in. bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo jak wiemy jest sprawą bardzo ważną.

Dochodzą jeszcze takie cechy jak łatwość administrowania całością, instalacji dodatków, etc.

Wyższość VB nad innymi skryptami to dość obszerny temat :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem tych błędów przy powiadomieniu o PW jest to że Firefox blokuje wszelkie okna popup, aby rozwiązać problem należy w FF wejść:

"Narzędzia" -> "Opcje" -> Kliknąć zakładkę: "Treść" -> Obok "Zablokuj wyskakujące okna" kliknąć na "Wyjątki" -> dodać adres "http://aqua-reef.pl" i kliknąć "Zezwól"

Pozamykać okienka i wszystko powinno działać jak należy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×