Skocz do zawartości
Amfiprion

Prośba o identywikacjię

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zwracam sie do was z prożbą o identyfikację.

Dziśiaj ( rano napewno ich nie było ) na szyby akwarium w jednym miejscu zostaly naniesione złożone dziwne jaja pięcio milimetrowe soczewkowate dyski , wewnątrz nich znajdują sie od 5 do 8 malych zarodkow kuleczek z mini ogonkami. Postaram się jutro dać foto ale wysiadl mi czytnik SD i niemam jak zrzucic.

Wiecie może co to jest? Jedyne zwieżaki w akwarium poza koralami to Para A.percula , Para P.fridmani jeden maly ślimak 12mm w koloże szarym z wydłużonym ryjkiem i jedna maleńka czarna rozgwiazda 10mm.

Jaja złożone są na łączeniu szyb 10cm pod miejscem przebywania Amfiprionow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie do was z prożbą o identyfikację.

Dziśiaj na szyby akwarium w jednym miejscu zostaly naniesione złożone dziwne jaja pięcio milimetrowe soczewkowate dyski , wewnątrz nich znajdują sie od 5 do 8 malych zarodkow kuleczek z mini ogonkami.

oglądałeś "obcy - 8 pasażer nostromo " ?

to się zaczyna takimi jajkami , później jest już znacznie groźniej :

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2010/12/chestburster_plush.jpg

ostatnio jest powszechna plaga tych obcych z innych światów ( czytaj - underwater )

u mnie też się pojawiły , jeszcze jajeczka nie machają ogonkami ale niektóre kapsuły już pęknięte i obcy opuścili kapsuły - kolyski . foto poniżej wykonane z wczoraj , jesli jutro nie napiszę postu to znaczy że mnie dopadły :

http://www.korczak.com.pl/2012/jerzy/alien.JPG

polecam Ci jak najszybszą ewakuację z domu , zanim obcy Cię opanują , albo spal akwarium , najlepiej w piecu hutniczym , minimum temperatura 3000" C likwiduje doszczędnie resztki DNA obcych , chociaż czasami wystarczy nie robić podmianek wody w zbiorniku przez rok czasu i same padną ze śmiechu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Niechciałm aż tak dramatyzować. Poprostu ciekawi mnie co je składa. Ale fakt są takie jak na zdjęciu nr. 2 :)

Edytowane przez Amfiprion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Niechciałm aż tak dramatyzować. Poprostu ciekawi mnie co je składa. Ale fakt są takie jak na zdjęciu nr. 2 :)

ślimaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×