Skocz do zawartości
krzaczek

Chory naso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch tygodni mam w swoim baniaku naso elegans , wczoraj na jednej z płetw skrzelowych zauważylem "zmętnienie" dzisiaj już jest płetwa cała postrzępiona na ciele jest jakby w tym miejscu ciemniejsze przebarwienie , najgorsze ze ma już troche brzuszek pod spodem zapadnięty , jedzenie słabo przyjmował szału nie było - czy to grzyb ew. posozyt. ? Prosze o podpowiedż co moge zrobic na, --- dodatek lampa uv sie przepaliła.--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w akwarium doktorka? Witaminy możesz dać na wzmocnienie, no i karm go często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie śmiesznie za chwilę. Mój borsuk dostał kiedyś dziwnych plam. Myślałem co tu zrobić by mu pomóc a jednocześnie nie zaszkodzić całemu baniakowi. Wyłowiłem i natarłem chore miejsca czosnkiem. W końcu środek naturalny. Najśmieszniejsze ze to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie śmiesznie za chwilę. Mój borsuk dostał kiedyś dziwnych plam. Myślałem co tu zrobić by mu pomóc a jednocześnie nie zaszkodzić całemu baniakowi. Wyłowiłem i natarłem chore miejsca czosnkiem. W końcu środek naturalny. Najśmieszniejsze ze to pomogło.

super ! , fish healer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to głupstwo - kiedyś wyczytałem że nadmanganian potasu dobry jest na pleśniawkę. Kąpiel ryb w roztworze z wodą - skrzela, i mycie mocniejszym stężeniem na zewnątrz. chi, chi ......moja pani szorowała karpie szczotką...... i wyzdrowiały.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,zaczne od witamin jak sie go uda złapać to spróbuje z nadmanganianem potasu w słabej kąpieli go wymoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×