Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Michal super, ale powiedz mi - można rezerwować czy jak ? :( Mi chodzi nie o nową maszynę tylko upgrade z P II + do P III.

Dziek za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilux III jedzie do nas i pwinien być pod koniec tygodnia. Rozpoczęcie sprzedaży niemcy przesuneli na 2 tydzień października.

Wszystkie upgrady które dostaniemy są juz zarezerwowane. Natomiast same komputery przyjeżdzają bardziej w celach promocyjnych (będzie sie mżna im dokładnie przyjżeć ale o tym juz niedługo). Tak więc niestety na Profilux'y Ver. III trzeba będzie jeszcze poczekać ok miesiąc.

pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha będą ale nie ma :( cool


Małe info dla niecierpliwych. W tamtym tygodniu rozmawiałem z GHLem

Komputer i upgrade będzie w sprzedaży pod koniec listopada. Od momentu oficjalnej sprzedaży każdy kto posiada wersję PII i PII+ i w ciągu czterech tygodni zamówi upgrade kit do wersji III - zrobi to za małą cenę (198 $). W Polsce jedynym słusznym dystrybutorem jest oczywiście KORALE.PL

A Tu link - co zawiera paczka upg.kit:

http://www.reefbuilders.com/2009/10/01/profilux-3-upgrade-kit-198-october/

Michał możesz potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam do pytania

i przy okazji - czy będzie możliwość zrobienia upgrade'u z wersji Profilux II Plus na wersję III Plus Ex ? Czy tylko II+ => III+ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wczorajszych informacjach teraz cos bardziej przyziemnego.

Bawię się właśnie wersjami testowymi komputera Profilux 3 które dotarły do nas na testy i nauke.

@skoczekpl

Z tego co udało mi się ustalić to faktycznie przez pierwsze 4 tygodnie od rozpoczęcia sprzedaży cena na upgrade kit do P3 ma być niższa.

@rpp

Oczywiście że tak, upgrady z PII do PII EX są dostępne od dawna.

Narazie P3 nie posiada jeszcze pełnej funkcjonalności ale juz za moment ma pojawic sie nowy soft.

komputer można obejżeć dokładniej u nas w sklepie.

pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoka - ja pytałem o upgrade z PII+ na PII+ EX ;-) (bo to, że da się do PII+ EX zrobić to wiem doskonale :-) )

A czy coś wiadomo o polskiej cenie tego upgrade'u do PIII ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze S_Y_N_E_K, jest cos takiego jak EX upgrade który robie z PII PII EX lub z PII+ PII+ EX. natomiast upgrade z PII do PIII to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem u Michała wczoraj i oglądałem wygląda to ciekawie tylko czy pomiary są dobre to się okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoka - czyli w przyszłości jeśli teraz zrobiłbym tylko upgrade PII+ na PIII+ to moduł na zmianę do wersji EX powinien być identyczny dla wersji 2 i 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moduł rozszeżający EX jest/bedzie identyczny dla P2 i P3.

Skoro już chcesz zmienić P2+ na P3+ może warto zastanowić sie nad czymć co górnolotnie nazywa sie "expansion box" taki dodatkowy moduł posiada:

port pH

port REDOX

port konduktancji

port czujnika temperatury

port na czujniki poziomu wody

4 gniazda L

i 2 porty PAB (1 do podłącznie do Profilux'a a 2 do rozszeżania go dalej.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, GHL odpalił przedsprzedaż z taką informacją:

Hi

now we can finally announce the date for the launch of ProfiLux 3.

We start shippping 12/01/2009!

Our retailers had been informed about prices and delivery times and conditions regarding the upgrade kit.

Możesz się ustosunkować do tego i opcji Upgrade Kit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Potwierdzam informacje od GHL'a

Data premiary to 01.12.2009 (mam nadzieje ze kurierzy zdążą przyjechaćz paczkami)

Ceny wszystkich nowych profiluxów oraz upgradu są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Jednocześnie rozpoczynamy właśnie przedsprzedaż upgradów z opcją rabatową zgodnie z informacją producenta.

Niższa cena na upgrady będzie przez 4 tygodnie od premiery czyli do: 29.12.2009

Co czyni go idealnym prezetem świątecznym:)

Tak więc zapraszam.

Jednocześnie mogę poinformować że trwają prace nad polską wersją programu do P3 więc myśle że od dnia premiery spolszczenie powinno być dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a czy prawdą jest to co pisał Matthias , tzn że upgradu może dokonywać tylko przedstawiciel w danym regionie , czyli w Polsce Wy?

Chodzi oczywiście o gwarancję.

Bo to oznaczało by ze całego profka II trzeba wysłać do was.... ?

Jeśli tak to chyba lekka głupota ze strony GHL, bo pozwala nam instalować karty rozszerzeń a przy upgrade...... zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak, dostaliśmy przeszkolenie jak dokonać upgradu, ponieważ zrobienie tego niepoprawnie może uszkodzić cały komputer. Takie były zalecenia producenta dlatego myślę że będzie się trzeba tego trzymac.

Myślimy intensywnie jak te problem rozwiązać. Jak ktoś ma jakieś propozycje to jesteśmy otwarci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszytko byłoby fajnie i bez problemu gdyby nie takie rzeczy jak pompy dozujące czy listwy powerbar.

Bo kilka dni ( 3-5 ) bez komputera - czyli dozowania itp, to troszkę ryzykowne.

Ci Niemcy to mają pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mają dobry pomysł żeby ci utrudnić a nie ułatwić jak bym nie mieszkał przy korale .pl to by była straszna lipa na pewno bym nie wysyłał bo mam wszystko podłączone jest to po prostu nie możliwe jak będę kupował to Michałka zaproszę i Sylwie na kawkę i złożymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy intensywnie jak te problem rozwiązać. Jak ktoś ma jakieś propozycje to jesteśmy otwarci.

Michał, może tak jak my admini pomagamy innym userom czyli przez telefon za rączkę ( oczywiście dla tych co chcą) Przecież do tego nie potrzeba lutownicy, czy migomatu :smile:. Myślę że instrukcja How To i telefon załatwimy by sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×