Skocz do zawartości
Piotr34

Jak przechować żywa skałe?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Jak w temacie,jakie warunki musi miec czy wystarczy akwa z woda ?czy musi byc podłaczony odpieniacz cyrkulacja swiatło i cała reszta sprzetu .Chodzi mi o okres 2-3 miesięcy

pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatlo odpada ale niestety grzalka jakas tam cyrkulacja musial by zostac odpieniacz choc raz kiedys co pare dni

jesli wszystko wylaczysz to zrobisz bombe biologiczna wiekszosc z tego co na skale i w skale ''pozdycha''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz takich warunkow sprobuj znalesc kogos znajomego kto wsadzi ta skale do sumpa i ja tam przetrzyma jesli ma miejsce nie bedzie to dla niego problemem

Kiedys na RC przewinol sie temat zamrozenia zywej skaly na jakis czas ale niestety nie moge tego odnalesc nie wiem jak to sie skonczylo dla niej a jestem ciekaw w sumie tego eksperymentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic tanio skałe ale nie mam jeszcze akwarium i jeszcze troche czasu minie zanim je uruchomie. Mam sump i cała reszte sprzetu i bez problemu moge go prowizorycznie poskładac i uruchomic wiec byłoby okt.Moze to głupie pytanie ale czy zycie które jest w skale nie potrzebuje jakiegos pozywienia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×