Skocz do zawartości
Admin

Uwaga. Planowana przerwa w dostawach forum

Rekomendowane odpowiedzi

Khmm moze ja cos robie ale wybieram Search - wpisuje aqua-reef albo aqua-reef.pl i na pierwszym miejscu mam Pregnancy Forum UK ;P pozniej Reef Central i na 50 zmatchowanych for zadne nie jest aqua-reef.pl :(

NR i seaforum znalazlem :/

Edytowane przez VDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio :/ Browse/Aquarium/Alphabetical - na A nie znalazlem, przelecielam cala liste - nie znalazlem. Ile for zwiazanych z akwarystyka Wam pokazuje w statusie u gory ? U mnie 519. A u Was ? Jako ciekawostke: jak wpisuje seaforum to znajduje tylko Sea Community, ale jakos seaforum znalazlem . Mam niby wersje 1.3.14

edit: wpisalem w search morskie i .... bingo, ale cos u mnie ten search dziala jak chce u mnie :/

Edytowane przez VDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszycie... Ja myślałem, że nam forum wyłączą :) .

Tapatalk na pewno jest. Sprawdzałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jest, bo jak wlazlem na forum z browsera w phonie to mi wyswietlil komunikat ze helllouuu tapatalka uzyj ;P Ale sama apka u mnie cos jakos dziwnie dziala :/ Moze dlatego ze to andek 4.0.4 na htc hd2 wiec rzezbiony przez spolecznosc XDA ;P Mniejsza o wiekszosc - grunt ze udalo mi sie dodac odpowiedni widget na jeden "z pulpitow" ;P Jakby ktos mial podobny problem to slowo klucz "morskie" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×