Skocz do zawartości
yoka

Reefmania - Aktualności ze sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

f47493f525a58fdc414a019910d4d0b7.png

Zapraszam wszystkich do nowo powstałego sklepu internetowego www.sklep.reefmania.pl znajdziecie tam wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu powiększa się każdego dnia a już niebawem na stronę sklepu trafią koralowce i bezkręgowce.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam również na FunPage sklepu na facebook'u znajdziecie tam informację o nowościach oraz promocjach.

Edytowane przez yoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, na ten moment nie planujemy z Sylwią otwarcie sklepu stacjonarnego. Działamy tylko internetowo ale za to coraz silniej. Sporo rzeczy mamy już na stanie więc możemy realizować szybkie i pewne wysyłki:)

post-109-0-33022700-1334154526_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie pasjonaci sklep otwarli:) To czekam na stacjonarny i akwarium z niefoto prowadzonym przez Sylwie:)

POWODZENIA!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a macie mozliwosc odbioru osobistego w wawie? do korali mialem nie daleko i dlatego tam sie po duperelki pojawialem zeby za przesylke nie placic :)

Edytowane przez pawcio1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz.

Na ten moment tak jak pisałem sklepu stacjonarnego brak, a chwilowo i miejsca do odbioru towaru ale to powinno zmienić się już w przeciągu kilku dni/tygodni ale możemy zamówienie dowieźć na terenie warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, złożyłem zamówienie i za to że złożyłem dostane prezent. Podoba mi się ten sklep :thumbsup: ale to co najważniejsze rzetelna informacja o realizacji zamówienia. Dzięki Sylwia.

Pozdrawiam z daleka

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Powiększamy ofertę Vertex Aquaristik.

Oprócz dobrze znanych odpieniaczy Vertex Alpha oraz falowników Mocean mamy już na stanie głowice czyszczące do odpieniaczy Vertex Vectra pasujące zarówno do odpieniaczy Vertex jak i Royal exclusiv Bubble king i wielu innych modeli.

vertex-vectra-engine-11.jpg

vertex-alpha-250-gi.jpg

Pojawiły wię również skarpety filtracyjne oraz pełna oferta filtrów Vertex Aquaristik.

Dla fanów Designu w nano reef mamy specjalne czyściki Cleaner-Mag

Vmags2.jpg

vertex-uf15a.jpg

Edytowane przez yoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam te głowice czyszczące i są super. Niemiecka myśl techniczna, wykonanie, zapakowanie pierwsza klasa, aż trudno uwierzyć że zrobiono to w Chinach. Co najważniejsze połowa ceny głowicy czyszczącej wykonanej przez polską firmę.

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło mi poinformować że otrzymaliśmy właśnie świeżą dostawę Kleju EcoTech Marine preparatów do płukania korali Coral RX.

Na stronie sklepu internetowego znajdziecie również coraz szerszą ofertę koralowców z naszej hodowli i Specjalnie dla was ciekawe promocje - Ogłaszamy CZYSZCZENIE MAGAZYNU! przed nową dostawą.

W tym tygodniu promocja na Sól Instant Ocean oraz doskonałą lampę LED EcoTech Marine Radion XR30W

Pozdrawiamy.

post-109-0-88855900-1342183097_thumb.jpg

post-109-0-95653900-1342183106_thumb.jpg

post-109-0-38956900-1342183355_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja szczepek korali SPS dla wszystkich wielbicieli małych szczepek w rozsądnych pieniądzach. Jest z czego wybierać i każdego dnia przybywają nowe korale.

Wszystkie korale znajdziecie na stronie sklepu w kategorii korale.

post-235-0-45271800-1342785144_thumb.jpg

post-235-0-34125500-1342785154_thumb.jpg

post-235-0-85154600-1342785160_thumb.jpg

post-235-0-88553100-1342785169_thumb.jpg

post-235-0-21448500-1342785175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam też kolejną porcję szczepek korali tym razem doszło jeszcze trochę ZOAnthusów.

DSC_1696-2.jpg

DSC_1699-2.jpg

DSC_1727.jpg

DSC_1722-2.jpg

DSC_1724-2.jpg

Miło też poinformować że na półkach zagościło sporo preparatów RED SEA oraz Korallen-zucht

a już w przyszłym tygodniu kolejna dostawa VERTEX i EcoTech Marine

Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłych informacji to oferta sklepu REEFMANIA coraz bardziej się rozszerza. Dziś otrzymaliśmy świeżą dostawę VERTEX aquaristik a w niej między innymi jako pierwsi w europie zapraszamy do zakupu nowych filtrów do ZEOvitu Vertex Rx-Z 1.5 oraz Rx-Z 3.0

Filtry w przeciągu kilku dni pojawią się na stronie sklepu.

Dostępne są również nowe czyściki TRIPLEX dostosowane do szyby grubości do 15mm

Z ciekawostek jako pierwsi mamy również nowy węgiel aktywny VERTEX o nazwie Vertex ROX 0.8 Food Grade Carbon w pojemnościach 1000ml i 3500ml. Jest to najdrobniejszy węgiel dostępny na rynku a dawka do wody morskiej to 150ml węgla na 400 litrów wody.

W ramach smaczków przedstawiam również zdjęcia kilku naszych pokwarantannowych ryb, kwarantanna minimum 2-3 tygodnie.

DSC_1748.jpg

DSC_1762.jpg

DSC_1780.jpg

DSC_1781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pewien czas się nie odzywaliśmy ale nie znaczy to że nie pracujemy w pocie czoła. Przedstawiamy kolejną porcję zdjęć naszych korali dostępnych w sklepie.

DSC_1901-2.jpg

DSC_1899-2.jpg

DSC_1900-2.jpg

DSC_1897-2.jpg

DSC_1863-2.jpg

Serdecznie zapraszamy.

A już dziś wieczorem kolejna porcja korali i ryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, piękny sklep, najwyższa jakość, nie ma co, żebyście jeszcz etylko chleb umieli wypiekać, to bym tylko do jednego sklepu chodził co dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę codziennie ale dojechać nie mogę.... notoryczny deficyt czasu ale dojadę !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×