Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że moje pytania są bardziej niż podstawowe, ale myślę że jakbym miał wszystkie części pod ręką do spokojnie bym to złożył w całość, ręce mam raczej dwie prawe niż lewe, a moja niewiedza wynika z tego że nigdy czegoś takiego nie robiłem, jak parę lat temu pierwszy raz składałem oświetlenie t5 to też nie miałem pojęcia jak to zrobić, a teraz to żaden problem, rozumiem że driver to trochę wyższa szkoła jazdy, ale spróbować zawsze można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ci wszystko narysuje to żaden problem to złożyć nawet driver z potenciometrem to pestka kupuj graty i do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze np MBI nalezy lutowac tak aby zlapal "plecki" z polem lutowniczym.

Dobrze aby to pole bylo nawiercane z metalizacja - odbierze wiecj ciepla

No a to wszystko wymaga lutowania SMD ale raczej nie lutownica a bardziej grzaniem plytki.

No i tu kolejny problem - masz na czym to zrobic?

Poszukaj w dziale DIY tam jest wszystko wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Maritexu - maja jeszcze z 60 modulow XP-E RB D3 oraz okolo 117 modulow XP-G 0D R3 - no moze troche mniej bo ja wzialem przed chwila 8 sztuk XP-E i 4 sztuki XP-G ;)

smithpl - masz te plytki 4xdriver ?? Bo Leszek sie nie odzywa, a w sumie to pod te 12 nitek na 3 Twoich bym opedzlowal ;) ;) W sumie mnie wyszło 11,5zl netto per dioda :P

Edytowane przez VDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wykopaliska ale ten temat wydawał się najbardziej właściwy.

Mały komunikat :) Po mailach i PW widzę że ciągle jest potrzeba istnienia sklepu który został zawieszony kilka miesięcy temu a że pojawiła się pewna osoba dzięki której nie będę musiał prowadzić go sam, postanowiliśmy wznowić działanie Aqualed.pl

Jednym słowem - koniec przerwy - zapraszamy ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×