Skocz do zawartości
MONTIPORA600

Karmienie po raz kolejny...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie odnośnie tego produktu: Tropic Marin - Pro-coral ZOOTON, czy jest dobry, jakie dawki polecacie? Czy można to wraz z cyclop eeze itp mieszać z mrożonkami zmiksowanymi?

Jeszcze jedna sprawa- kiedyś spotkałem się z takim twierdzeniem, że jeśli będziemy karmić SPS w dzień to będą miały tak wysunięte polipy jak w nocy,

czy rzeczywiście tak jest i czy to nie szkodzi koralom?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Wydaje mi sie, ze jezeli korale maja wystawione dlugie polipy za dnia to raczej im to nie szkodzi. One raczej wiedza, co dla nich dobre i gdyby cos im przeszkadzalo to same by je pochowaly.

Czy jest tak naprawde z SPSami to nie wiem, bo ja swoje karmie w nocy. Ale z LPSami na pewno tak sie da zrobic, bo w swoim poprzednim akwarium karmilem Herpolite i Fungie zawsze przy zapalonych swiatlach, mniej wiecej o tej samej godzinie i po pewnym czasie o tej godzinie zawsze wysuwaly polipy maksymalnie jak sie dalo. Nawet jezeli przez jakis czas ich nie karmilem :(

Z Zootonu nie korzystalem, ale konkurencyjne pokarmy udajace zooplankton zawsze bardzo przypominaly mi "freez-dried" Cyclop-eeze :)

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×