Skocz do zawartości
slawomirdyl

Chorwacja na jachcie + nurkowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po rozmowie z właścicielem jachtu "Bara-Bara" a więc mamy 11 miejsc umówiłem się, że nie będzie pomocnika a zyskujemy jedno miejsce na zmianę będziemy sterowali jachtem. Termin to sierpień proszę o sugestje co do terminu. Jak ustalimy termin to dla dziewczyn zorganizujemy hotel co by mogły przy basenie się opalać. Dojazd jak kto chce, samolot, autobus, prywatny samochód. Ale to kwestja późniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze poczatek sierpnia ok 15 stego mam ślub :P na szczescie nie swoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to lotto jak sierpień :) dostosuję się do każdej daty w sierpniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym jachcie "Bara-Bara" będą spotkania Bunga-Bunga? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dziewczyny załatwisz to będą :D Notabene jak wypływałem na tym jachcie pierwszy raz to żona miała polewkę. Do dzisiaj pamiętam jak mnie się spytała "12 chłopaków na bara-bara" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900zl za picie jak w Milówce? weee sprowadzi się do tego samego.

Proponuję Egipt nieco drożej ale podejrzewam że większe atrakcje niż picie tanich alkoholi na łudce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900zl za picie jak w Milówce? weee sprowadzi się do tego samego.

Proponuję Egipt nieco drożej ale podejrzewam że większe atrakcje niż picie tanich alkoholi na łudce

e Stary, sie płynie od mariny do mariny, po drodze odwiedza groty, pływa, nurkuje, opala, luz relax... a to czy pijesz, czy nie to juz indywidualna sprawa :) nawet ryby mozna łowić na morzu jak sie wykupi cos tam, a tak w marinie za free... wieczorem na miasto jak sie chce... atrakcji bez liku :)

mozna tez bez zawijania do mariny na kilka nocy, szukać róznych atrakcji... jesli tylko woda słodka jest i zapas kulinarny ... no bajka!

Ja bym sobie wędeczke wziął. Ostatnio nawet wielkiego kraba jak 2 pięści wyłowiłem. Szok, że takie wielkie zyja w Adriatyku.

Edytowane przez luft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900zl za picie jak w Milówce? weee sprowadzi się do tego samego.

Proponuję Egipt nieco drożej ale podejrzewam że większe atrakcje niż picie tanich alkoholi na łudce

Tofik zaszwoń do Egiptu i wyczarteruj jacht na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz sobie pomarzcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik ma rację Egipt to może być TO . Nie wiem czy się nawet na Egipt załapię ale na szanty się nie piszę

pozdrawiam Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik ma rację Egipt to może być TO . Nie wiem czy się nawet na Egipt załapię ale na szanty się nie piszę

pozdrawiam Janusz

Niech Tofik wynajmie jacht w Egipie i porozmawiamy o cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz. Mnie tam Jacht nie potrzebny skoro pod ręką były by ładne dziewczyny, rafa koralowa rybki....

Zastanówcie się - morszczaki będą pić w jachcie gdzieś na chorwacji skoro w tej samej cenie jest to co gumisie lubią najbardziej?

Ja osobiście się na to bym pisał. Prawdziwe wakacje a nie kolejna popijawa tylko droższa bo na łódce <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, realia cenowe to brutalna prawda, która powinna ostudzić zapał. Chorwacja jest fajna. 900 zł to przecież sama łódź, do tego mariny, tankowanie, dojazd, jedzenie, picie... wyjdzie kawałek grosza tak czy siak!

edit:

Tofik, a byłeś już na takim rejsie? To ma swój czar. Byłem, przeżyłem, pragnę wiecej :)

Edytowane przez luft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy możecie podac przybliżony koszt tej wyprawy na jedną dorosłą osobę, piękna sprawa ale trzeba wiedzieć na czym sie stoi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławciu ja nie miałem na myśli Egiptu "pod żaglami" tylko jako luźny zlocik

pozdrawiam Janusz

Ps. Ja nie jestem fanem łódek, statków i wsio co pływa i może zatonąć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w temacie jest rejs po Chorwacji... wiec o co kaman z tym Egiptem. Tam pojade sam, no chyba, że z Tofikiem bedziemy laski zza Buga rwać na uśmiech :D

Leoni

Mnie pi razy drzwi we wrzesniu taka przygoda kosztowała łącznie w granicach 2500 zł na za tydzień. Przyjechało się w piatek i w piatek zdawało łódź, taki zamkniety cykl, jacht cały czas w ruchu.

Edytowane przez luft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×