Skocz do zawartości
Wolf76

300 Litrowa Solniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o akwarystykę morską posiadam obecnie akwarium 60l z rybami tropikalnymi . I od pewnego czasu chodzę z myślą założenia akwarium marynistycznego.

Kupiłem wczoraj Akwarium Jad TZ-1200 jest to 300 litrowe akwarium o wymiarach 1229mm x 434mm x 730mm .I wstyd powiedzieć nie wiem co dalej .:/ . Z tego co szukałem w internecie nie ma na prawdę profesjonalnej strony która prowadziła by " za rączkę " krok po kroku laika jak założyć akwarium marynistyczne . Szczerze to sam się zastanawiam nad założeniem takiej strony :) przy współpracy profesjonalistów którzy chętnie by mi w tym pomogli . Mam nadzieję że znajdzie się ktoś z doświadczeniem który powiem mi co następnego kupić jak to wszystko złożyć do kupy etc. podaję na wszelki wypadek mój nr GG 4003558 . Liczę na wyrozumiałość kolegów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie trafiłeś. a teraz kliknij na "Dział dla początkujących" i zacznij czytać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem cóż tyle można się spodziewać po Polakach........ . Bardzo ambitna i wyczerpująca odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale @smithpl nie napisal nic na zosc. Powiedzmy, ze chce ci nawet pomoc zaoszczedzic, i nie o czas tutaj chodzi. Bo szczesliwi czasu nie mierza. :thumbsup:

Edytowane przez Qubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem cóż tyle można się spodziewać po Polakach........ . Bardzo ambitna i wyczerpująca odpowiedź .

Tak z ciekawości czego się spodziewałeś ?

Akwarystyka morska to nie to samo co instrukcja od telewizora , aby założyć akwarium morskie należy mieć podstawową wiedzę.

Zacząłeś od du.. strony , teraz musisz nadgonić braki w twoje wiedzy.

Nikt Ci nie poda schematu bo coś takiego nie istnieje.

Jeśli zapytasz o konkrety na pewno znajdą się chętni którzy Ci pomogą .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf76 - jak nie chce ci się przeczytać nawet kilku podstawowych postów abyś "cokolwiek" rozumiał to wybacz ale nie zrobimy tego za ciebie.

Jak chcesz mieć akwa poprowadzone czyimiś rękoma to zapraszam cię do dowolnego sklepu z akwarystyką morską. Jest tam przeszkolona kadra, która pomoże ci dobrać sprzęt i rozwiązania pod twoje potrzeby. Jak będziesz chciał to przy opłacie miesięcznej będą ci serwisować baniak w domu. Ty nadal będziesz mógł w błogiej nieświadomości w fotelu i pisać poradnik "za rączkę".

Forum to nie jest How to/ Hobby w weekend. Masz konkretne pytania? To je zadawaj i uzyskasz odpowiedź.

Forum nie jest dla leni tylko dla osób które chcą pogłębić swoją wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×