Skocz do zawartości
blue.wave

Kto stosuje Zeospur 2?

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie stosuje? Dziwna sprawa, to może koledzy udzielający się na forum użyczą próbek wody do analizy? Z chęcią przebadam na chromatografie grtis i opublikuję wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz chromatograf to przebadaj z czego sklada sie pohls ehtra, aahc, zeostart2, zeospury, k-balance, b-balance i opublikuj wyniki. nawet specjalnie dla Ciebie kupie kazdy specyfik i oddam probki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ryzykowny preparat z oferty KZ. Lepiej daruj sobie dodawanie jego jeśli masz cenne SPS y. Działa bardzo gwałtownie redukując zoxantiele. Dla niektorych korali jet to ogromny stres i potrafią zgubić tkankę. Jesli już się zdecydujesz na dodawanie spura to pamietaj że tylko przy zerowym Po4 korale bęa miały siłe sie bronić, bo przy wyższym jest ryzyko zbyt duże. Właśnie ten preparat jest najczęstrzą przyczyną zgonu korali a nie sama metoda zeo. Dodatkowo niebezpieczeńswo rośnie jeśli w zbiorniku jest piasek i właśnie tam następuje powolna kumulacja metali aby kiedys wybuchnąć, a spur to zbieranina metali głównie miedzi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidult, nie o to chodziło, tego zrobić nie mogę, byłoby nieuczciwe. Napewno wiele firm badało te preparaty i ja też nic nie ujawnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nieuczciwe? fauna marin podaje sklad swoich preparatow, wiec KZ tez by mogl.

masz ten chromatograf do dyspozycji czy tylko wiesz ze takie co istnieje?

Edytowane przez KIDULT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zaczales nie na temat pisac. ja stosuje zeospur3 jak ktos mi podpadnie to mu wlewam do baniaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz na temat, albo nie zaśmiecaj. Jak chcesz się powygłupiać, to jest off d.. maryny, tam możesz wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra. ja stosuje zeospur2. korale po nim wreszcie odzyly. kolory takie ze oczy wylaza. przyrosty tez niesamowite, musialem zwiekszyc ballinga o 80% odkad co niedziele po familiadzie podaje zeospur2. polipy wystawiaja na maksa przez caly dzien. nawet najstarsze i najbardziej zbrazowiale egzemplaze udalo mi sie wyciagnac i juz teraz sa jak nowe, jakie przyszly z frachtu. nie wiem czemu jest to tak malo popularny srodek, przeciez za to KZ powinien dostac akwarystycznego nobla. to co pokazuja zdjecia na stronie KZ to prawda, jak ta acra zmienia kolor. mialem tak samo.

Edytowane przez KIDULT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffffffff :P :P :P :P :P Kidult, od tego momentu Twoje zdjęcia w temacie cukierków się nie liczą :woot: :woot: :woot:

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie ten kawał?

Przychodzi murzyn do biura pośrednictwa pracy i pyta:

- Czy jest jakaś praca dla czarnego?

- Oczywiście! Pensja 10 tys., samochód służbowy, komórka.

- Pani żartuje?

- Pan pierwszy zaczął...

Edytowane przez KIDULT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluewave niech rozwinie, w koncu ma chromatograf pod reka.

Seb myslalem ze wystarczajaco niestworzone efekty opisalem zeby w to nie uwierzyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: a ja wystarczająco Cię zbeształem :whistling:

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidult odlej mi z pół wiaderka tego cuda...mam krety w ogrodzie i mój kot nie daje rady.

Tak sobie myślę ,że jak te acry by wylazły ze zbiornika, to bym je na te krety poszczuł :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×