Skocz do zawartości
blue.wave

Nowe bio produkty blue. wave

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie ale nich nasz koleszka niebieska fala przestanie pieprzyć głupoty,co to ma być ? smutki jakieś ,reklama na poziomie MANGO sprzedaży, żałosne,te ochy achy niczym nie poparte,pie.. w bambus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb sam widzisz jak jest :) traktuj to jako pelne SF i zabawna lekture do porannej kawy :) za miesiac kolega nam napisze, ze dzieki swoim urzadzeniom i specyfikom uzyskal takie przyrosty ze akry unosza lampe na tipach a wieloszczet w nocy wyszedl i pozarl psa zony :):):)

Ja tam czekam niecierpliwie na rozwoj wydarzen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fotki korali po stosowaniu tego spura?

Jak długo to testowałeś- nie było żadnych strat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monti, dziś zalałem i zadziałał, oryginał nie zajarzył nic. Dlatego przerobiłem formułę. Jak sie losy potoczą, zdam relację. Jak będzie do d... Nie wypuszczę do sprzedaży :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał z tego co pamiętam potrzebował więcej niż kilka godzin na efekty.

Były i to powalające, ale powalały też korale.

Sprawdź proszę PW, jeśli będzie taka możliwośc chętnie wezmę na testy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, conagle, to ...

Na razie polipy wywalone, zaczekamy.

Nakarmię po północy i dam znać, redox trzyma normę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ,piszesz i piszesz :thumbsup: pokaż w końcu zdjęcie akwarium

bo inaczej wezmą cie za .....:teehee:.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudz się chłopie , tak zachwalasz reklamujesz a fotke dajesz taką że ... obiektyw masz z denek od słoików ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze faktycznie.. dam ci rade blu... Jesli chcesz wejsc na rynek ze swoimi wynalazkami i odniesc jakis tam 'sukces' to po pierwsze zmien aparat, po drugie naucz sie robic zdjecia a po trzecie pogadaj z kims zeby ci uzyczyl akwarium, bo tym swoim nikogo do niczego nie przekonasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi, masz całkowitą rację :yes: , dlatego trzeba trochę cierpliwości.

Produkty powędrują do zbiorników ludzi nie związanych z forum i to ich opinia będzie dla mnie najważniejsza.

Nie warto zwracać uwagi na speców od tłumików, czy garnków blaszanych, bo kierują się prawem psa ogrodnika i sprowadzają dyskusje do własnego poziomu :lol: .

W desperacji nie jestem i na brak funduszy też nie narzekam, mam czas B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli testy testami a wyniki już znamy :yes:

Już widze przyszłe opisy owłosionych i szalejących korali,fauna lepsza niż w oceanie na rafie a parametry jjaakkiiee ... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie denerwowac. Blue to taki nasz lokalny folklor, taki bajarz... Ja to nawet lubie czytac - to taka... powiesc w odcinkach lub serial klasy "M jak milosc"... Malo sie dzieje, nikt tego nie widzial a jak widzial... to mu przeszlo :-).

Moze Blue po prostu lubi pisac, roztaczac wizje, byc tym ktory wyznacza droge prawdziwa i ma swoje koncepcje... to mile, taki akwarystyczny tasiemiec fabularny bez wartosci merytorycznej .

Czytajac forme jak i tresc mozna by wysnuc nawet teze ze to ukryty glebek geniuszu schowany przed swiatem w latach PRLowskiego ustroju.

Jak widac jednak sa i fani produktow , kupuja, wlewaja nic nie mowia - czyli przychod jakis jest.

Ze zdjeciami tez bym nie szalal, po co maja sie pojawiac? Wszystkie ktore do tej pory widzialem, publikowane z tajnych laboratoriow Blue teamu, sa po prostu..... No nic, sa takie ze na ich podstwaie nie zarazilbym sie akwarystyka morska, a jak juz jestem zarazony to ... nie robia na mnie zadnego wrazenia. Technologia w nie "pchnieta" daje efekt gorszy niz Reefmax z miekasami :-)

Wiec panowie... po prostu czytac... jak dobry romans lub ... polska odmiane Harego Pottera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:unsure: Ale jaka prawda? Czego dotycząca? Wykryjesz co dozujemy? Jakie dodatki? A jaka to tajemnica? Ja dozuję z oferty KZ: AAHC, JC, ZS2, CV, BB. Jeśli pytasz o Zeospur to informuję Cię że NIGDY nie używałem, nie uzywam i nie będę używał, zbyt dobrze zdaję sobie sprawę z ryzyka jakie za sobą niesie ten specyfik, to po pierwsze, a po drugie nie musze go uzywać żeby osiągnąć podobne efekty, napewno trwa to dłużej, ale napewno też jest bezpieczniejsze. Niewiem dlaczego tak się podniecasz tym że odkryłeś rewolucyjny produkt do "redukcji" zooksantelli, czyli napisz jasno że do wybicia zooksantelli. Napisz tylko jeszcze czy zdajesz sobie sprawę w jakim procencie sps-y czerpią energię do zycia ze światła za pośrednictwem zooksantelli, bo jak dla mnie to o tym nowym preparacie mógłbyś napisać że odkryłeś preparat do zabicia sps-ów... Proponuję zamiast wysyłania mojej wody do Ciebie, wyślij mi proszę jakąś szczepkę acry od siebie, najbardziej ciemno brązową jaką znajdziesz, zobaczymy czy da się wyciągnąć z niej jakieś kolorki bez kosmicznego odpieniacza i kosmicznych preparatów, i ile to realnie będzie trwało, bo po tym jak napisaleś o tym nowym preparacie to zaczynam rozumieć Twoje wpisy o cudownej eksplozji kolorów w ciągu jednej nocy.

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najbardziej brązowej akry, nie stosuję związków miedzi, a Ciebie by pewnie nie przeżyła ;)

 

Wczoraj poszła dawka Bacto-stabil. Dziś zmętnienie, kipi od planktonu.

Najmocniej zareagowała favitea- piękny fluo turkus, widać że korale się synchronizują z podawaniem preparatów. Kolejne dawki 14.04 i 18.04. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :thumbsup: a wracając, dlaczego uważasz że Acra od Ciebie by u mnie nie przeżyła?

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×