Skocz do zawartości
hodowlakorali

Aquareef [Kraków]

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje kto jest właścicielem, to tajemnica ? Czy to źle zdane pytanieie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek.. ależ drążysz... właściciel Piotr ma na imię (nazwiska nie znam) Na forach raczej się nie udzielał.

p.s. zadzwoń, poproś z panem Piotrem... na pewno go dadzą do telefonu:)

Edytowane przez dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek.. ależ drążysz... właściciel Piotr ma na imię (nazwiska nie znam) Na forach raczej się nie udzielał.

p.s. zadzwoń, poproś z panem Piotrem... na pewno go dadzą do telefonu:)

OK

podaj nr telefonu najlepiej na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalny sklep czy trzeba się jakoś umawiać? Chciałbym jutro tam podjechać i kupić z 1-3 korale, jednak przed wyjazdem chciałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno :))) Pojechałem dziś bez zapowiedzi. Nikogo nie zastałem. Sugerowałem się godzinami otwarcia na ich stronie. Wyszedł tylko jakiś gościu i powiedział ze nie ma właścicieli i on się nie zna i nie wie o której wrócą. Szkoda chciałem kupić kilka szczepek korali i parkę kauderni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno :))) Pojechałem dziś bez zapowiedzi. Nikogo nie zastałem. Sugerowałem się godzinami otwarcia na ich stronie. Wyszedł tylko jakiś gościu i powiedział ze nie ma właścicieli i on się nie zna i nie wie o której wrócą. Szkoda chciałem kupić kilka szczepek korali i parkę kauderni.

O jak dobrze że tam dziś nie pojechałem a miałem w planach... Taka długa droga na marne. Tak czy siak i tak jeszcze spróbuje...

Edytowane przez thomas kay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomas kay i jarpacz mają po Bonusie w postaci gratisowej szczepki.

TEL KON. 601 433 601

Sprzedaż szcepek jest możliwa praktycznie 24h

Bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemnośc widziec na własne oczy zbiornik pana Bogdana i powiem tak, widziałem duzo baniaków na oczy i w necie np.Andrzeja, Krzysztofa i kilku innych którzy zdaniem wielu osób są naj ale zbiornik pana Bogdana i jego podopieczni mogą śmiało stanąc w pierwszym rzędzie razem z nimi.Korale zdrowe super wybarwione i gęste,nie jakięs pojedyńcze gałązki.

Więc panowie i panie jak chcecie zdrową i ładnie wybarwioną szczepke to śmiało polecam nikt nie będzie załowac, a w przyszłości będzie miał pięknego korala w swoim akwa.

Pozdrawiam Grzegorz. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomas kay i jarpacz mają po Bonusie w postaci gratisowej szczepki.

TEL KON. 601 433 601

Sprzedaż szcepek jest możliwa praktycznie 24h

Bogdan

I takie podejście się chwali. Napewno się zgłoszę w któryś z najbiższych weekendów po zakupy i gratis:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem i popytałem i pofocilem... Główny zbiornik dojrzewa także trza poczekać trochę a szczepkownia tak jak na fotkach.

1.jpg3.jpg2.jpg11.jpg12.jpg13.jpg

pozdrawiam Janusz

Edytowane przez januszd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKA WYPRZ...;) SPS I LPS

serdecznie zapraszamy do sklepu na Podhalańską lub wysyłamy pkp lub pks (min. 10 szt.szczepek)

Wysyłamy więcej zdjęć aby każdy mógł sobie wybrać.

Korale małe ( szczepka 50 zł) i duże (cena zależy od wielkości i gatunku korala)

w RAZIE PYTAŃ MAILTO: ccatarina@interia.pl lub 600 464 699 p.Piotr

POZDRAWIAM

aquareef.eu i hodowlakorali.pl

(oraz aquaspecial.com, akwariamorskie.pl i aquaspec.eu)

Jeżeli chodzi o akwaria i zakupy szczepek, korali czy ryb należy się kierować bezpośrednio do Piotra (600 464 699). Najlepiej przedzwonić i umówić się na spotkanie, ponieważ Pan Piotr często jest w trasie lub na serwisach, a jako jedyny w firmie wyczerpująco odpowie na wszelkie pytania i doradzi w zakupach.

Na produkcji doradzą, ale raczej w innych kwestiach ;)- faktycznie szkoda trasy na darmo dlatego polecam wcześniej dzwonić i ZAPRASZAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże korale sps . Przy zakupie większej ilości korali (min:5 szt.) GRATISY-350zł-250-220zł-220zł-180zł-250zł

-220zł

-220zł-60zł-200zł-180zł-220zł-60zł

cdn-260zł-150zł, -250zł-180zł-350zł

cd

-50zł-150zł-200zł-120zł-190zł-220zł

cd

-180zł-200zł-250zł

Wysysłamy pkp lub pks

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×