Skocz do zawartości
marcin11379

Umieranie SPSow od spodu

Rekomendowane odpowiedzi

no i jestem . Mina prawie rok a u mnie prawie bez zian, z wyjatkiem ze zamialst kamykow mam teraz Bipallets.Korale nie sa super wybarwione, ale nie jest zle.Czy powinienem z powodu paletek odstawic cos z zeo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeo bez kamyków to już nie zeo :D Oprucz koral vitalizera nic bym nie stosował z produktów zeowitowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje , ale duzo ludzi tak tobi i mowia ze jest duzo mniej pracy a wyniki sa takie same. Jakis czs temy widzialem nawet wypowiedz Andrzeja Niewiarowskiego na ten temat. On chyba tez jedzie na paletkach i zeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze kolega z Nowego Yorku. To jakby po sasiedzku. Skad dokladnie jesli moge zapytac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc kolejnym madrym i radzic. Nie obrazajac nikogo oczywiscie. Sam A Niewiarowski, ktorego wspomniales wczesniej ( zeo specjalista ) powiedzial ze Zeo jest metoda skomplikowana i tak naprawde sukces zalezy od wielu czynnikow. Przesledz dokladnie watek ZEOVIT na tym forum i moze cos znajdziesz. Yoka o ile sie nie myle tez jest specjalista od ZEO. Ja osobiscie jestem zwolennikiem Bio lub Prodibio. A jak moze wygladac zbiornik na Prodibio mozna zobaczyc tutaj http://reefkeeping.com/issues/2008-07/totm/index.php To chyba jeden z pierwszych polskich TOTMow jak nie pierwszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o ZEO to polecam pieknie rozpisany watek ZEO od poczatku powstania legendarnego juz w niektorych kregach zbiornika z Hong Kongu - Reef in the Sky. Znajdziesz dokladne informacje dotyczace dozowania, swiatla, cyrkulacji, odpieniacze. Dla mnie bajka przez duze B http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?t=1767159&page=50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×