Skocz do zawartości
snocho

Nowe preparaty Tropic Marin

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentuję polskiego przedstawiciela Tropic Marin i chciałbym użytkownikom serwisu Aqua-Reef.pl zaprezentować dwa nowe produkty Tropic Marin. Pierwszy z nich REEF ACTIF jest preparatem wspomagającym florę bakteryjną jednocześnie oczyszczając wodę akwariową ze szkodliwych substancji. PRO-CORAL REEF SNOW natomiast jest kontynuacją i jednocześnie rozwinięciem serii pokarmów dla koralowców i zwierząt filtrujących Pro-Coral.

W związku z przygotowaniami do sprzedaży tych dwóch preparatów chcielibyśmy poznać opinię akwarystów o REEF ACTIF i PRO-CORAL REEF SNOW. Przygotowaliśmy 8 zestawów składających się z jednego opakowania 100ml REEF ACTIF i jednego opakowania 100ml PRO-CORAL REEF SNOW. Zestaw taki można otrzymać odpowiadając na tego posta. Zestawy są darmowe, prosimy jednak o pokrycie kosztów pakowania i przesyłki Pocztą Polską w wysokości 10zł za jeden zestaw oraz o późniejsze przesłanie na adres info@tropicmarin.com.pl opinii na temat preparatów. Opinie zostaną przetłumaczone i wysłane do Tropic Marin. Z uwagi na fakt, że liczba zestawów jest mocno ograniczona na jednego użytkownika forum może przypadać tylko jeden zestaw. Decyduje kolejność odpowiedzi.

Poniżej prezentuję opisy nowych preparatów.

Posted Image

REEF ACTIF

Tropic Marin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Snocho, ja chetnie bym przetestowal -- ale jeszcze mi zejdzie z odpaleniem ;] ;] Ale fajnie slyszec, ze z TM masz cos wspolnego :rolleyes::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest jeszcze mozliwosc, to chetnie przetestuje oba produkty. Tyle, ze mam baniak "w fazie zasiedlania", wiec nie wiem czy moja opinia bedzie miarodajna. W kazdym razie jezeli jestes Snocho chetny do wspolpracy to daj znac :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przetestuje , Niemiecki przedstawiciel próbek mi nie wysłał .

Phyton testowałem podobny do Phytoplanu Sprunga ładnie się rozpuszcza i jest bardzo wydajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mielibyśmy komplet.

@VDR jak odpalisz to się przypomnij - coś pomyślimy :rolleyes:

@LukaszKur

A próbowałeś Zootonu - imho jeszcze lepszy, tylko troszkę trudniej się rozpuszcza.

To nie próbki - to normalne opakowania sprzedażowe :D

Wysyłałem Ci cennik, doszedł? :D

Do wszystkich wyślę za chwilę PM, w odpowiedzi proszę o podanie adresu do wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja, jeszcze ja, jeszcze ja :rolleyes:

Na serio - jeśli możesz przygotować jeszcze jeden zestaw, jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj z rana poszły paczki do: andrniew, skoczekpl, cika, ocelocik, błażej, jarex66, RGR. Poszły priorytetem, więc pewnie będą u Was do końca tygodnia. Prosiłbym o kontakt i podanie adresu do wysyłki: berklej i LukaszKur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×