Skocz do zawartości
slawomirdyl

Reef-shop

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był ? Na zdjęciu widziałem tylko Seba i nowe regały na dole z akwariami nie widzę jakiś zmian wielkich ale pewnie jak zajadę to dostane olśnienia :blink: , wybieram się w tygodniu ale czy można coś tam dostać czy jak zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zamówiłem mandarynki aktualnie są w kwarantannie w sklepie zobaczymy w piątek :D Tomek był i mówił ze fajnie wygląda wszystko i dostawa rybek była, no ale po szczegóły to do Tomka :D albo na żywo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ta wyglad.... lata - licze na aosrtyment ktorego od ostatnich 5 wizyt nie bylo :angry:

no i nie oklepane korale tylko faktycznie ciekawe zwierzeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zamówiłem mandarynki aktualnie są w kwarantannie w sklepie zobaczymy w piątek :D Tomek był i mówił ze fajnie wygląda wszystko i dostawa rybek była, no ale po szczegóły to do Tomka :D albo na żywo :D

Kwaranntana ? To mnie zaskoczyłeś .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, po przemianie i przemeblowaniu zrobiło się dużo miejsca, :good2: było w czym wybierać bo awaria zapełnione :connie_sharkycircle:

Edytowane przez krotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... na stronie widać, że niewiele zwierzaków. Nie ma nic z LPS i SPS. Ryb też jakby niewiele. Czy w sklepie jest coś poza tym, co na stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie były tylko miękkie i ryby, bo woda świeża, ale mają być niedługo kolejne dostawy.

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Na stronie nie pojawiły się jeszcze koralowce twarde, ponieważ dopiero w piątek jest dostawa 200 LPS-ów i w weekend będą wprowadzone do sklepu.

Z ryb pojawiła się część gatunków. Pozostałe przechodzą kwarantannę. Około 07 sierpnia będzie kolejna dostawa z rybami z Morza Czerwonego.

SPS-y muszą poczekać, aż obieg przeznaczony dla tych zwierzaków dojrzeje.

Pozdrawiam!

Paweł Brozis

reefshop.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, niestety tylko regaly - chyba ze sa na sprzedaz :rolleyes:

Sorki to ne zlosliwosc tylko po prostu... co komu po nowym design?

Ja tam nie mieszkam w tym sklepie i chcialbym tam pojechac po korale a nie ogladac wystroj. Od wystroju mam kanal w TV DOMO.

Mi tam popzedni wyglad pasowal jak na sklep i korlae byly... do czasu...

No ale zgodnie z wiadomoscia... wkrotce bedzie dostawa...

Edytowane przez smithpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smithpl

z całym szacunkiem a skąd taki pogląd.. czy tam byłeś???widziałeś na własne oczy??? Czy tylko słyszałeś??? W przeciwieństw do Ciebie byłem dzisiaj i chociaż otwarcie było w sobotę to wybór rybek całkiem ..całkiem ... więc nie tylko regały były głównym kąskiem dla akwarystów ale również zwierzaki... I czy wchodzę do zapuszczonej wilgocią nory czy do klimatyzowanego budynku robi różnice no chyba że dla Ciebie NIE… więc zamiast oglądać program TV DOMO poszukaj programu zgubione literki bo w twoim poście aż boli....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smithpl

z całym szacunkiem a skąd taki pogląd.. czy tam byłeś???widziałeś na własne oczy??? Czy tylko słyszałeś??? W przeciwieństw do Ciebie byłem dzisiaj i chociaż otwarcie było w sobotę to wybór rybek całkiem ..całkiem ... więc nie tylko regały były głównym kąskiem dla akwarystów ale również zwierzaki... I czy wchodzę do zapuszczonej wilgocią nory czy do klimatyzowanego budynku robi różnice no chyba że dla Ciebie NIE… więc zamiast oglądać program TV DOMO poszukaj programu zgubione literki bo w twoim poście aż boli....

pozdrawiam

To nie tylko nowe regały ale klima jest ? To faktycznie robi wrażenie :D Kolega Efendi ma rację wolę wejść do klimatyzowanego budynku a nie jak dotychczas było do zapuszczonej wilgocią nory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza...jeśli dyskusja na temat sklepu ma być na tak wysokim poziomie to muszę położyć się na ziemi aby zniżyć się do Twojego...więc mam małą prośbą oszczędź sobie czasu i napisz coś sensownego a nie zaśmiecaj tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, długo nie było dostawy ale to chyba jasne skoro sklep zmienił wszystkie szkła. Gdzie mieli te wasze korale trzymać <_< Dostawa ma być na dniach, będzie to se ją głośno skomentujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza...jeśli dyskusja na temat sklepu ma być na tak wysokim poziomie to muszę położyć się na ziemi aby zniżyć się do Twojego...więc mam małą prośbą oszczędź sobie czasu i napisz coś sensownego a nie zaśmiecaj tematu...

1. Jak mi się wydaje to kolega właśnie zaśmieca mój wątek bo ja go rozpoczołem.

2. Jako wszystkim wiadamo w Trójmieście jesteś osobą ujmując to delikatnie "delikatnie powiązaną z Reef-Shop-em"

3. Jeżeli chodzi o napisanie coś sensownego to myślę że kolega smithpl właśnie to napisał, a że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

to już wina nauczyciela w szkole ale jak możesz to połóż się na ziemi może to Ci coś da.

4. I miejmy nadzieję że kiedyś będzie można coś dostać w Reef-Shop-ie.

5. Od kilku lat odwiedzam sklep i jest/było ? Nie najlepiej, a podlizywanie się nie ma przyszłości.

Z poważaniem

Sławomir Dyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efendi ja tam nigdy nie czulem zawilgoconej nory - moze ci woda morska skodzi wiec zmien hobby...

Ja mam klimatyzacje w domu wiec nie musze chodzic do sklepu ay z niej skorzystac w upalne dni.

Sklep ma mi zapewnic dostep do fajnych zwierzakow w dobrej kondycji - a fakt ze podniecasz sie pospolitymi rybami i miekasami... nie jest dla mnie zadna atrakcja.

Jak ide do sklepu z akwarystyka morska ( oprocz 2 szczegolnych :-) ) to z reguly aby kupic "cos". Ostatnie wizyty w RS pokazywaly mniej zycia niz w TESCO na Ursynowie.

No ale jak juz wiemy bedzie lepiej wiec.... czekam.

Abys dobrze zrozumial - wystroj mi lata - do domu go nie zabiore.

Liczy sie asortyment i kondycja zwierzakow oraz ceny - i na to czekam bo z tym ostatnio slabiutko...

PS. ale sprawdze za pare dni.... design co bys byl usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×