Skocz do zawartości
slawomirdyl

Reef-shop

Rekomendowane odpowiedzi

oj chłopaki, chłopaki :) tak źle, tak nie dobrze, smithpl jak by był wybór korali to byś pisał, że obskurne wnętrze :)

Byłem osobiście w piątek przed otwarciem - jest fajnie, schludnie, przestrzennie, a ma być jeszcze lepiej, klima jest :) a co do zwierzaków - to trochę ryb było, ale żaden rozsądny człowiek nie bedzie sprowadzał kilka dni po uruchomieniu systemu (zbiorniki dojrzewają) SPSów i LPSów - bo jak w sklepie przeżyją to potem padną u klienta.

I żeby nie było, że bronię RS, bo nie jestem z nikim powiązany, ani spokrewniony :lol: chodzi mi tylko o uczciwość oceny i wypowiedzi, więc pierdnijcie sobie dwa razy i dajcie na luz :good2:

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomioo ale ja nie mam pretensji do RS ze nie maja teraz zwierzat - pisalem to pare razy. Rozumiem ze system jest swiezy wiec nie wsadza cukierkow ktore zaraz padna - to logiczne.

Caly czas pisze ze czekam co przyjedzie jak juz bedzie dostawa bo dostawy sprzed remontu nie byly jak dla mnie atrakcyjne.

Co do lokalu - tez mi nie przeszkadza ze jest piekny, odnowiony i pewnie kawke mozna dostac. Chodzi mi jedynie o to ze nie jest to dla mnie argument za ach och nad sklepem. Dla mnie wazny jest asortyment, ktory licze wroci do jakosci sprzed pewnego okresu.

Jak wiesz jak wyglada pare hurtowni i sklepow nawet w niemczech to zawuazysz ze nie sa to eleganckie "lokale" ale za to zwierzaki.. :good2:

Ja tam zycze RS jak najlepiej i jak pisalem ... po "dotarciu sie" systemu licze na fajne zwierzeta. Chetnie tam wpadne i cos sobie kupie - tak jak zrobilem to w przeszlosci i bylem bardzo zadowolony ! :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli poczekamy zobaczymy :rolleyes: a na końcu wystawimy ocenę B)

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak mi się wydaje to kolega właśnie zaśmieca mój wątek bo ja go rozpoczołem.

2. Jako wszystkim wiadamo w Trójmieście jesteś osobą ujmując to delikatnie "delikatnie powiązaną z Reef-Shop-em"

3. Jeżeli chodzi o napisanie coś sensownego to myślę że kolega smithpl właśnie to napisał, a że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

to już wina nauczyciela w szkole ale jak możesz to połóż się na ziemi może to Ci coś da.

4. I miejmy nadzieję że kiedyś będzie można coś dostać w Reef-Shop-ie.

5. Od kilku lat odwiedzam sklep i jest/było ? Nie najlepiej, a podlizywanie się nie ma przyszłości.

Z poważaniem

Sławomir Dyl

1. Jeśli ktoś rozpoczyna wątek i na niego sam odpowiada to nazywam zaśmiecaniem to tak jak zacząć krytykować film którego się nie widziało...

2. "delikatnie powiązaną z Reef-Shop-emâ€... hmm... tak masz rację (ach ta Twoja błyskotliwość) rozgryzłeś mnie Tygrysie. Jestem tajnym współpracownikiem nr 13/RS który został zwerbowany w 2008. Moje wszystkie dane oraz akcje które przeprowadzałem znajdują się IPNnie. Jeśli moja dwuletnia inwigilacja mała negatywny wpływ na rybki koraliki lub inne bezkręgowce to bardzo przepraszam.. Więcej to Ja mam wspólnego ale z czeskim odłamem radykalnego islamskiego dżihadu :D

3.Kolega Smith odpowiedział czego dokładnie oczekuje od sklepu z punktu widzenia klienta dopiero w poście odpowiadając koledze Tomioo...więc bez urazy ale te dwie wypowiedzi bardzo się różnią :P

4.Musisz się wpisać do księgi życzeń która jest wystawiona przed głównym wejściem.. Ja to już zrobiłem :D

5.Sławku proszę nie mierz mnie swoją miarą. Nie każdemu odpowiada ten rodzaj seksu, może gdzieś Twoje fantazje będziesz mógł zrealizować... :lol:

pozdrawiam

Edytowane przez Efendi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę obiektywizmu. B) Gdybym miał sklep z ze zwierzętami morskimi, i chciałbym zrobić w końcu w nim remont to na dużo wcześniej zacząłbym wysprzedaż zwierząt, bo co z nimi zrobię jak przyjdzie ekipa? Więc myślę że to był powód braku asortymentu. A na taki remont jak widać na zdjęciach to jednak trzeba trochę "dutków" jak to mówią w Zakopanem. Najlepiej by było mieć lokal zastępczy,( nawiasem mówiąc znowu kasa ) i tam uruchomić sprzedaż, ale w akwarystyce to nie jest takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w RS prawie rok temu, nie ma co się rozpisywać o tym co było, ale przyznam, że prawdziwej NORY to chyba jeszcze nie widzieliście (mam na myśli sklep ze zwierzętami do akwa morskiego) :D

Już wtedy w porównaniu z tym co miałem okazję kiedyś zobaczyć było kurcze końfortowo :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie dostałem kilka dni temu paczke PKP - wszystkie rośliny i ryby w znakomitej formie, towar dobrze zapakowany i świetny kontakt telefoniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seweryn, bez urazy, ale mam nadziję że wiesz że koralowce to zwierzęta? :blink:

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seweryn, bez urazy, ale mam nadziję że wiesz że koralowce to zwierzęta? :blink:

PozdrT

tak wiem, a te rośliny to z przyzwyczajenia - całe życie miałem akwaria słodkowodne, teraz się uczę nowego hobby a jest co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×