Skocz do zawartości
Mariusz

Nowe ulepszenia na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadziłem kilka zmian / modyfikacji na forum, postanowiłem je tutaj opisać.

Galeria:

Każdy zarejestrowany użytkownik może posiadać własna galerie. Ma do swojej dyspozycji aż 20MB.

Wydawało nam się z Tomkiem ze będzie większe zainteresowanie.

Podziel się:

Jeżeli posiadasz konto na Wykop wykop.png, NK nasza_klasa.png, My Space myspace.png, Grono grono.png, Gadu-Gadu gg.png, Flaker flaker.png, Co robie co_robie.png, Blip blip.png, Twitter twitter.png, Facebook facebook.png to nie bój się kliknąć w ikonę danego serwisu która znajduje się w lewym dolnym rogu strony i podziel się ciekawym postem ze swoimi znajomymi.

Podobne tematy:

Dzisiaj zainstalowałem moda który pokazuje w każdym temacie pod szybka odpowiedzią podobne tematy do tego który właśnie przeglądamy. Mam nadzieje ze to poprawi przeszukiwanie tematów jak również zdobywanie informacji.

Szybka odpowiedz:

Do szybkiej odpowiedzi dodałem ciekawa animacje. Bardzo mi się podobała i jest :good2:

Na prośbę smithpl zlikwidowałem ostatnie fotki w galerii z mobilnego skina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:connie_sharkycircle:

:r:

:l_diver:

Ładnie :D Podoba mi się to :))

po zmianach jakby większy ruch był na forum, tylko ja to zauważyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana barw do dobry chwyt marketingowy, sprzedaje się stary towar w nowym opakowaniu :good2:

Wszytko fajnie ewaluuje, tylko na tej liście ostatnich postów, wpis admina bardzo razi po oczach ;)

Galeria pomału się zapełnia, wiec chyba idzie w dobrym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana barw do dobry chwyt marketingowy, sprzedaje się stary towar w nowym opakowaniu :good2:

Jeżeli dla Ciebie przejście z vB na IPB jest tylko zmiana barwy :dash3: to cóż gratuluje.

Wszytko fajnie ewaluuje, tylko na tej liście ostatnich postów, wpis admina bardzo razi po oczach ;)
Admin to admin widoczny musi być poza tym będzie wprowadzonych więcej rang i każda będzie miała swój indywidualny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz vB czy IPB to mi nic nie mówi :rolleyes: nie każdy się na tym zna, dla mnie są zmiany funkcjonowania i koloru i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne tematy:

Dzisiaj zainstalowałem moda który pokazuje w każdym temacie pod szybka odpowiedzią podobne tematy do tego który właśnie przeglądamy. Mam nadzieje ze to poprawi przeszukiwanie tematów jak również zdobywanie informacji.

Super opcja

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetlają mi się galerie.Też tak macie?Wyskakuje komunikat ,że przekroczono transfer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetlają mi się galerie.Też tak macie?Wyskakuje komunikat ,że przekroczono transfer

Zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy /obcje tematu/ pierwsze sześc nie wyświela, wszystko ok od /udostępnij na Blip/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogowalem sie na swoje testowe konto i wszystko jest ok. Poszukaj u siebie, moze ABP blokuje. Zobacz w inne przegladarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam problym z /cytuj/ naciskając nie działa B) okienko zmienia się na zielone ale nic się nie dzieje , no i brak /kasuj/, no i emotki bez spacji też nie działają i wyskakują tam gdzie im się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPB to nie vB uzywajac przycisku "Cytuj" zaznaczasz tematy ktore chcesz zacytowac (moze ich byc kilka) , a potem wciskasz "Dodaj odpowiedz. Jezeli chcesz zacytowac 1 wypowiedz klikasz w "Odpowiedz" na ten post ktory chcesz zacytowac. Emotki dzialaja tylko ze spacja i tak powinno byc.

PS. Sprawdzilem na IE i ikonki nie dzialaja... postaram sie to naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPB to nie vB uzywajac przycisku "Cytuj" zaznaczasz tematy ktore chcesz zacytowac (moze ich byc kilka) , a potem wciskasz "Dodaj odpowiedz. Jezeli chcesz zacytowac 1 wypowiedz klikasz w "Odpowiedz" na ten post ktory chcesz zacytowac. Emotki dzialaja tylko ze spacja i tak powinno byc.

PS. Sprawdzilem na IE i ikonki nie dzialaja... postaram sie to naprawic.

Dzięki :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem "Nowa zawartość od ostatniej wizyty" która jest podawana w cyfrach. Cos jak ostatnie posty na starym forum z tym ze tutaj mozna jeszcze przegladac np. dodane zdjecia w galerii od ostatniej wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×