Skocz do zawartości
Mariusz

StarFish [Aleksandrów Łódzki]

Jak oceniasz sklep  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      0
    • Średni
      1
    • Dobry
      0
    • Bardzo dobry
      25


Rekomendowane odpowiedzi

Robilem zakupy 2 razy. Jak dla mnie rewelacyjna obsluga. Super kontakt, super ceny, goraco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku , a jakie ceny odstraszają?? Na zwierzaki, czy na sprzęt??

Jeśli chodzi o zwierzaki to korale od lipcowej dostawy będą myślę w nie najgorszych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :) poczekamy więc na ceny /nowe ceny/ lipcowe zwierzaków.

pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie....!!!! Dziś jechałem przez Aleksandrów... ehh następnym razem odwiedzę sklepik (zapowiada się fajnie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję :rolleyes:

P.S.

Kiedy ma być lipcowa dostawa i czemu na stronce nie widać pozycji z rybami i SPS'ami? Kręcę się nieraz w okolicach Łodzi, a podjechać żaden problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję :rolleyes:

P.S.

Kiedy ma być lipcowa dostawa i czemu na stronce nie widać pozycji z rybami i SPS'ami? Kręcę się nieraz w okolicach Łodzi, a podjechać żaden problem :D

Dostawa ma być 21 lipca, ale jeszcze nie jest to na 100% pewna data.

Ryby przyjechały dzisiaj, więc będą wystawione za 6-10 dni.

SPSów nie mam teraz żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne doradztwo, dobre ceny, wszystkie korale w 100% zdrowe ryby zreszta tez. Zlego slowa nie napisze, wrecz przeciwnie wlasciciel to pasjonata kocha to co robi i naprawde warto tam kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę świetnie doradza we wszystkich aspektach prowadzenia akwarium (od przeciekających rur po kwestie prowadzenia zbiornika - a nie jak inni sprzedawcy odpowiada "TAJEMNICA FIRMY"). SUPER kontakt (w zasadzie natychmiastowe odpowiedzi na maile/pw, telefoniczny też), ceny sprzętu i dodatków chyba najlepsze ze sklepów internetowych, nie wspominając o niektórych sklepach stacjonarnych (w których spotkałem nawet o 50% wyższe ceny np krewetek czy soli).... cóż więcej ;) pełny profesjonalizm. Jedyne co bym dodał to może jakiś sprzęt / podzespoły do DIY czy części wymienne jakieś tłumiki, ale rozumiem że to spory wydatek włożenia kasy i nikomu się nie chce w taką drobnicę bawić a od chińszczyzny mamy alledrogo. ale i tak wg mnie 9,5/10

Edytowane przez Yogher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można powiedzieć, to facet zna się na rzeczy i podchodzi do morszczyzny z pasją, nie wciska kitu.

Pozdrawiam, tak trzymaj Marcin :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna obsługa, fachowe doradztwo, szybki kontakt, dobre ceny... :) Czego chcieć więcej? 10/10!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzę często na stronę, żeby przejrzeć ofertę - podobają mi się filmiki ze zwierzętami ... fajny pomysł

ale ja z innej beczki - bardziej humorystycznej :) kto wpadł na pomysł loga z konikiem morskim do nazwy star fish? :)))) sorki ale za każdym razem się nad tym zastanawiam z uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie ceny ,doskonałej jakości skała a właściciel to prawdziwy akwarysta który zawsze służy pomocą :)

Polecam Każdemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzę często na stronę, żeby przejrzeć ofertę - podobają mi się filmiki ze zwierzętami ... fajny pomysł

ale ja z innej beczki - bardziej humorystycznej :) kto wpadł na pomysł loga z konikiem morskim do nazwy star fish? :)))) sorki ale za każdym razem się nad tym zastanawiam z uśmiechem na twarzy :)

Kris77, star fish niekoniecznie musi oznaczać rozgwiazdę :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sklep i obsługa, niezłe ceny i zdrowe zwierzaki. Robiłem zakupy już po raz kolejny i jestem naprawdę zadowolony. Jeszcze tylko sprowadzać więcej zwierzaków i będzie idealnie :) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dorzuce kilka slow...

jak na razie jedno podejscie, ale jestem bardzo zadowolony, mam nadzieje, ze znalazlem swojego dostawce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×