Skocz do zawartości
smithpl

Nowe forum - nowa jakosc

Porównanie forum  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które forum ładniejsze i funkcjonalniejsze?

    • Stare
      8
    • Nowe
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że jasna :yahoo:

Mariusz,czy to że nie mogę odtworzyć filmów z Youtube na forum to wasza wina , czy ja coś mam źle ustawione?? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko trybi z filmikami, jedyny problem jaki mam to ze zdjęciami, nie mogę otworzyć w oddzielnym oknie, otwiera się podgląd na zdjęcie w oryginalnym rozmiarze i jeżeli fotka ma duża rozdzielczość to praktycznie nie da się jej obejrzeć, nie mogę też zapisać zdjęcia u siebie na kompie

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwiera się podgląd na zdjęcie w oryginalnym rozmiarze i jeżeli fotka ma duża rozdzielczość to praktycznie nie da się jej obejrzeć

Mam to samo :blink:

Filmy na youtobe odtwarzają sie bez problemu , w oknie gadu gadu też nie ma problemu , a na forum w d*p... :( no i nadal automatyczne logowanie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr34 wykasuj ciasteczka i po sprawie, a co do fotek to zobacze co da sie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykasowanie też nie pomogło ,ale to wina przeglądarki google jak używam firefoxa to wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od strony forum wszystko jest OK, szukaj u siebie a najlepiej format c: :ru:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi OK w emitkach je :D śli nie sprawi to poroblemu

Teraz nasuneła mi się taka myśl że brakuje informacji z kąd kto pochodzi wydaje mi sie to przydatne oraz gdzie kasować posst jak coś źle napiszemy i u mnie cytuj nie działa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, wybrałem ciemne.

Przedtem jak kliknąłem w nieprzeczytane otworzyła mi się lista tematów. Każdy temat otwierałem w nowej karcie i po przeczytaniu zamykałem kartę. Po zamknięciu ostatniej została mi ta początkowa lista tematów. Klikając jeszcze raz na nieprzeczytane, wyświetlało "brak nowych postów". Stare forum same wiedziało, żeby nie wyświetlać tematów jak nie ma nowych postów.

Teraz "Posty od ostatniej wizyty" wyświetlają tematy od OSTATNIEGO LOGOWANIA. Nie widzi, że je przeczytałem, trzeba samemu oznaczyć jako przeczytane.

Poza tym jest OK.

Pozdrawiam JC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-C jezeli wejdziesz do swojego profilu dasz na Edytuj profil klikniesz w zakladke ustawienia znajdziesz tam Metoda wyświetlania nowej zawartości wtedy wybierasz to co bardzoej Tobie pasuje Cala nowa zawartosc ktorej nie czytalem albo Nowa zawartosc od ostatniej wizyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Teraz dużo wygodniej. :rolleyes:

JC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi OK w emitkach je :D śli nie sprawi to poroblemu

Teraz nasuneła mi się taka myśl że brakuje informacji z kąd kto pochodzi wydaje mi sie to przydatne oraz gdzie kasować posst jak coś źle napiszemy i u mnie cytuj nie działa.

pozdrawiam

:good2:

Cytuj dziala :dash3: Wystarczy ze wcisniesz cytuj przy temacie(ach) ktory(e) chcesz cytowac a nastepnie klikasz na dole strony w Dodaj odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się uprzykrzać, ale nie wszystko jest po polsku, coś z ustawieniami?, czy tak ma być?.

post-1071-028845100 1281175124_thumb.jpg

Proletariusze wszystkich krajów uczcie się ....języków.

Jeszcze jedno pytanko - jak długo trwa opcja Edytuj?

jc

Edytowane przez j-c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×