Skocz do zawartości
joopa

Szkodnik !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie co dziś upolowałem

Jak pomyślę ile mi zjadł zwierzaków to nadal mnie trzęsie

Posted Image

Posted Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mie bydle mialo 1 metr dlugosci ;)

Posted Image

Posted Image

i glownie gustowal w slimakach i krabach :D dziwnym trafem po usunieciu go jakos przestalo wszystko znikac wiec tak sobie to tlumacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobacz wyglądają prawie tak samo

Jak go wyciągnełeś nie rozrywając ? Zdradź sposób, bo ja dziś całą skałe i korale z baniaka wyciągnełem żeby go dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudem doslownie cudem ;)

wiele razy probowalem ale wszystko zawiodlo lacznie z wszelkiej masci pulapkami oraz czatowaniem z browarem w ciemnosci i czerwonym swiatelkiem az sie pokaze zawsze byl bardziej inteligentny niz ja

pewnego wieczora zona weszla do pokoju i wlaczyla swiatlo tam gdzie stoi akwa i szybko je wylaczyla i sie drze :P ze mam ganiac do pokoju i mowi mi ze robak sobie spacerek urzadzil

szczypce byly chyba od miesiaca w pogotowiu

zlapalem szczypce ona wlaczyla swiatlo i byl moj :D

pewno akurat cos zdzarl co go strasznie zmulilo normalnie to tylko mi jego cien zostawal a tym razem nawet sie nie ruszyl tylko spacerowal w najlepsze

najlepsze to ze tak szczypce ze skubancem zaciskalem ze dziwie sie ze nie rozlecial sie na 2 polowy a mi bomble nie wyszly

teraz spoczywa sobie w rurze z plexi zalanej formalina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudem doslownie cudem :P

... zawsze byl bardziej inteligentny niz ja

aaaale pojechałeś :D

Trochę prywaty teraz ;) Rafał ten zbiorniczek na syf z odpieniacza baaaardzo fajny skubany ;)

Od poniedziałku zebrało się ok. 3 cm tylko mam odpieniacz ustawiony raczej na ciemny syf. Kurcze nie wiadomo co robić - Aquamanic podesłał link do badań jakiegoś Niemca, że niby lepiej jest jak odpieniacz na super mokro pieni, a tu KZ piszę o wywalaniu potasu itp. Achhhh człowiek powoli wariuje z tym zbiornikiem morskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe taka prawda walczylem z nim kilka miesiecy wiec nie bede ukrywal kto byl bardziej rozgarniety chociaz to on i tak przegral :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś farta, ja też tak go raz przydybałem, całego na środku akwa, to był pierwszy raz jak go zobaczyłem ale tak się zestrachałem, że udało mi się urwać mu tylko koniec :). Teraz jak sobie pomyślę, to on był ode mnie mądrzejszy, bo za nic na świecie nie wpadłem że coś tak wielkiego może mi życ w akwa i wyjadać po kolei koralowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach się bać :)

Jak sobie pomyślę, że kiedyś grzebiąc w moim przyszlym baniaku moge spotkać takie "cuś" to mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko jest znaleśc w zborniku takie okazy , częśc sie chowa w piachu.

pirwsza oznaka aktywności wieloszczeta będa znikajace rurówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Andrniew, bo u mnie rurówka bardzo szybko znikła. Szkoda że nie dokopałem się do tej info wcześniej,

A swoją drogą to czy one tak bardzo szybko rosną ? Bo jednak jeśli byłby trochę większy to chyba by się go wypatrzyło w skale, no i mam nadzieję że się nie mnożą w akwariach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×