Skocz do zawartości
lysy2311

tło w panelu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich . bardzo prosze o pomoc w temacie . Co moge wkleic na szybe od srodka akwarium zeby nikomu nie zaszkodzc . Niestety zbyt malo miejsca w domu i trzeba wkleic panel , pomyslałem ze wkleje go z szyby 6mm przez całą długosc akwarium . kiedys tak zrobilem i nakleiłem na niego przy pomocy silikonu akwarystycznego tło akwarystyczne w koloze czarnym . Co myslicie o takim pomysle . Czy moze wykonac to z plexi w koloze czarnym . Proszę o podpowiedz . Dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wysmarowac cale tlo silikonem, tylko szyba musi byc czysta, odtluszczona aby silikon ladnie przylgnal. Niestety duzo z tym babrania i silikonowego smrodu. Ewentualnie podwojna szyba a w niej tlo z folii samoprzylepnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarna pleksi. Zdaje egzamin tylko rzeba uwazac przy czyszczeniu tego zyletka bo rysuje. Chyba ze nie zamierzasz czyscic....to problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie algi napewno nieprzeszkadzają tylko martwie sie czy ta folia nierozpusci sie w wodzie lub niebedzie wytwarzala jakiejs nieporządanej chemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plexi z alg wapiennych nie doczyscisz.

Jakos nie mam z tym problemu.... Wystarczy nie doposcic do ich rozrostu. Poza tym nie napisalem ze ja mam pleksi czarny BLYSK! Jest gladka jak szklo....do momentu jak jej nie zarysujesz 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko martwie sie czy ta folia nierozpusci sie w wodzie

Jaka folia? Piszemy o pleksi. Folia ktora jest na pleksi sluzy do jej ochrony przed zarysowaniem i trzeba ja zdjac przed montazem do akwa.

Zbych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×