Skocz do zawartości
Kubaa

Serwis akwarium morskiego 500 l - śląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

kogo polecicie do serwisowania akwarium? Jestem po złych doświadczeniach z serwisem erybka. 
 

miejscowość: Sosnowiec

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Kubaa napisał:

kogo polecicie do serwisowania akwarium?

Nie obraź się , ale ja polecam właściciela . I to moje ostateczne zdanie . I nie chodzi o to czy stać kogoś na to , czy nie . Ale tylko ty wiesz jak zmienia się akwarium z dnia na dzień . Wystarczy trochę poczytać i jak przyjdzie jakiś problem którego sam nie rozwiążesz , lub nie będziesz pewny zawsze możesz zapytać na forum . A te pare minut na sprawdzenie parametrów , czy podmianę wody zawsze się znajdzie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Octopus napisał:

Kto bogatemu zabroni...

Oczywiście masz racje . Już przewijał się ten problem kilka razy na różnych forach i to nie tylko w PL bo w DE jest ten sam problem . Ludzie są nie zadowoleni , ale też jest ich wina . Bo mogę serwis zamiast raz w miesiącu , czy na dwa tygodnie zamówić co 3 dni i będą widzieć co się dzieje . A tak to ciężko jest coś zrobić . I to obojętnie , czy to są korekty pomp dozujących , podmiany , sprawdzenie podstawowych parametrów . 
Może właściciel opisał by , czemu jest nie zadowolony ( za drogo , nie mają czasu , coś jest z akwarium nie tak ? ) zadaje to pytanie , bo wiem jak jest z ludźmi . I to pierwszy post właściciela , bez opisu , zdjęć . Może serwis nie jest zły . Osobiście , nie byłem w żadnym sklepie z morszczyzną w Polsce , nigdy nic tam nie zamawiałem . Wiec nie mam pojęcia , czy jest źle , czy dobrze i co mają .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda.

Ja tylko podsunąłem koledze gotowca, zresztą nie sprawdzonego osobiście.

Moje spojrzenie ma temat jest takie samo:

To mój dzidziuś, ja jestem mamą i tatą, babcią i dziadkiem i bogatym wujkiem jak będzie trzeba.

Cała masa świetnych artykułów na forum, więc znaleźć odpowiedź można, tylko trzeba chcieć, zapytać nie problem, zawsze ktoś poradzi.

A najlepiej , jak to Pan Osmodeusz :help:

Mi poradził spotkać się z doświadczonym morszczakiem przy piwku i pogadać.

Panie Osmodeuszu, jest tylko jeden problem, nie spotykać się w piątki, bo w soboty się nie wiele pamięta. Łeb mnie bolał tylko...

Rozumiem jednakowoż,  że istnieją grupy ludzi dla ktorych posiadanie rafy wiąże się z profesjonalnym serwisowaniem firm do tego stosownych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość


@Octopus trzeba było się w niedziele spotkać, miałbyś poniedziałek wolny😁

Takie hobby, tu trzeba mieć mocną głowę 😁

Jak mawiał poeta :

Kiedy rum zaszumi w glowie
Cały świat nabiera treści,
Wtedy chętnie słucha człowiek
Morskich opowieści ...🤗😁😉

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×