Skocz do zawartości
kocan1

II Zlot Nano-Reef

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze tak ja na przykład nie wiedziałem że jest zlot a może bym pojechał !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nad morze mamy tak daleko z południa Polski:sad:...pomysł na prawde świetny,co do potyczek miedzy dwoma obozami totalnie bez sensu.

Aczkolwiek nie dziwi mnie w pewnym sensie atak kawaleri bo sam mam dośc na Nano wywodów moderatorów z tym cały biciem piany i wogóle,a na prawde lubiłem to forum......to tak poza tematem mała uwaga :)

Michał faktycznie przybyło Cie chłopie kapke :biggrin:mnie zresztą także :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie

Byłem na tym zlocie i jestem zadowolony szkoda jednak że było nas ok 50 osób a nie

np 150 osób wszak myślę że wszystkie animozje pomiędzy poszczególnymi osobami

nie powinny mieć jakiegokolwiek wpływu na merytoryczną dyskusię na obu "forach"

I mam to w d....... będzie zjazd z Aqua-reef pojade, będzie zjazd z nano-reef pojade

Mnie interesuje wiedza i doświadczenie ludzi i uważan że ta dyskusja sprowadza się do

piaskownicy jak dwaj mali chłopcy biją się o wiaderko a każdy link zamieszczony na tym czy na tamtym jeśli jest merytoryczny nie ma znaczenia

Z poważaniem

Sławomir Dyl

ps.

zapomniałem 11 grudnia chce zorganizować takie spotkanie w Gdańsku przy piwku nie żaden zlocik tylko tak sobie pogadać poznać się wymienić doświadczenia itd wszystkich zapraszam

http://www.monbalzac.pl/

spotykamy się o 18 tel do mnie jak ktoś ma pytania 888 111 445

nie mam nic do ukrycia chce się tylko napić piwa

no i oczyeiście zapraszam morszczaków z innych państw USA, UK z Rwandy, Etiopi...itd nawet z odległych galaktyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam za 9 dni idziemy na piwo !!!!!! zgłaszać się bo nie wiem czy stoliki rezerwować, a może będę sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snocho szkoda że nie ustosunkowałeś do wypowiedzi Tomajak i mojej, ale jak widać nie śledziłeś wątku.....

Tez bym się chętnie wybrał, ale dla mnie to szmat drogi, możne gdzieś pośrodku np. w erybce ;)?? Tomek co Ty na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dany

Tomajk napisał, że popiera moją wypowiedź i prosi Przemka, żeby następnym razem info o zlocie nano-reef było także na aqua-reef. Ty napisałeś, że Tomajk "dobrze prawi". Pytanie do czego mam się ustosunkowy(wo)wać? ;)

Nie za bardzo mam zamiar wchodzić w jakiekolwiek animozje pomiędzy użytkownikami nano i aqua. Czytam oba fora i tak zostanie, bo na obu można ciekawe rzeczy przeczytać. Dziwi mnie postawa w stylu więcej-nie-zajrzę-na-nano i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK rezerwacja dokonana pamiętajcie każdy uczestnik ma mieć jak to radek powiedział

Czerwony goździk w klapie i "Berliner Zeitung" w lewej ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie pieprzy prawa z lewą, to se na czoło przykleję ;)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snocho, w moim przypadku sprawa jest niezwykle prosta, nie zaglądam na NR, bo starszy pan, taki jak ja nie może być z etykietką OSTRZEŻENIE szt. raz.

Żadna filozofia, nie chcieli mnie to rozpaczać i pchać nochala nie będę.

Ale nie twierdzę, że są ludzie z którymi bardzo chętnie bym się spotkał :D dla tego moja prośba. Lecz nie widzę żadnego problemu, zawsze można otrzymać informację "pocztą pantoflową" i dokoptować do ekipy, no chyba, że zlot zamknięty, tylko dla użytkowników NR, no cóż, wtedy nie ma rady, trza czytać relacje ze spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×