Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak iż jestem tu nowy, może już był taki temat cóż w końcu off top.

Czemu to forum się czyta od końca? Czy tylko ja mam coś źle w opcjach? W każdym temacie jak wchodzę to pierwsza strona jest ostatnią... :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź sobie w:

-> panel użytkownika,

->edycja opcji,

->Opcje Wyświetlania Tematów,

->Tryb wyświetlania tematów

i ustaw wedle swojego życzenia.

przydaje się zapoznanie z mozliwościami w panelu użytkownika....

a to z działu pomoc:

"... Opcje wyświetlania tematów

Jak mogę zmienić metodę wyświetlania wiadomości w temacie?

Masz możliwość znacznej zmiany wyglądu tematu. Kiedy przeglądasz dany wątek, nad pierwszym postem (w pasku zarządzania tematem), po prawej stronie znajduje się sekcja o nazwie „Wyglądâ€. Kliknij w to i wybierz którąś z opcji.

Do wyboru masz:

Wygląd liniowy - Standardowy i stosowany na prawie wszystkich forach internetowych. Wyświetla wiadomości chronologicznie od najstarszej do najnowszej. Wiadomości wyświetlane są jedna pod drugą w całości i osobnej tabeli co pozwala na przeglądanie całych treści na raz.

Wygląd wątkowy - Wyświetlana jest lista napisanych wiadomości w danym temacie wraz z ich autorami. Dzięki temu w łatwy sposób możesz stwierdzić kto odpowiadał na jaki post. Na liście widoczny jest także krótki fragment wiadomości. Po jego kliknięciu zostaniesz przeniesiony do widoku konkretnego postu.

Wygląd mieszany -Połączenie obydwu styli wyświetlania tematu. Widzisz zarówno drzewo z fragmentami wiadomości i ich autorami jak i każdy post w standardowej postaci czyli w osobnej tabeli. Po kliknięciu w drzewie w dany fragment postu także zostaniesz przeniesiony do widoku tylko tego wybranego...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zatwierdzać posta, ale "nika" wyczerpała temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×