Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ceron1977    1

MOJ JAPONIKUS I PESETNIK DOSTAY OSPE VU PRACUJE OD TYGODNIA JAKIES LEKI O POMOC PROSZE 

cesarz2016    2

Dwa pokrojone ząbki czosnku do skarpety i do sumpa na 24 godziny.  :) zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może . U mnie pomogło.:thumbsup:

cesarz2016    2
11 godzin temu, jarex66 napisał:

czosnek do skarpety to można dać i na nogi założyć żeby nie waliły

Jak jesteś taki mądry i doświsdczony to zaproponuj koledze coś sensownego a nie zaczynaj jałowej dyskusji bo myślę że nie o takie wpisy na tym forum tutaj chodzi:wink:

Edytowano przez cesarz2016

Ceron1977    1

Kurde nie rozumiem prosilem o pomoc nieklutnie jesli ktos nie ma zamiau udzielac odpowiedzi i pomocy  to komentarze niech zahowa dla siebie a reszcie dziekuje za pomoc moze uratuje obsade :( narazie ryby wszystkie jedza hociasz 3 sa w kropkach 

jastrzab    0

Cześć  zetrzyj ze 3-4 ząbki czosnku na tarce odciśnij sok dodaj do tego soku artemie czy kryla pomocz to razem 2-3 godzinki i podaj rybom ja od czwartku walczyłem z ospą u białobrodego dzisiaj niema ani kropki i pozostałe ryby tez są czyste

jastrzab    0

lampę UV wyłącz bo zabijasz wszystkie kultury bakterii nie tylko plewki ospy powodzenia dasz rade

solo    0

UV zabija bakterie i całą zarazę w toni, a właśnie w toni ospa przechodzi jeden ze swoich cykli rozwoju. Bakteriom osiedlonym w skale czy Siporax lampa nic złego nie zrobi.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ceron1977    1

DZIEKI ZA PODPOWIEDZI NARAYIE DALEJ W KROPKACHA ALE JEDZA WSYZSTKIE UV CHODZI CZOSNEK WSOWAJA 

Ceron1977    1

Czesc po czosnku i lampie uv oslabilo ospe ale niezlikwidowalo 4 dni temu zrobilem podmiane i usunolem wengiel i wylaczylem lampe od tego czasu stosuje polip lab medik zobaczymy co bedzie po 10-15 dniach kuraci oo i jeszcze podnioslem temperature na 28 stopni reszcze czas spokaze napewno podziele sie obserwacjami dzieki za zainteresowani 

Ceron1977    1

Powiem nie najciekawiej ospa dalej sie panoszy pensetnik odpadl a reszta sie jeszcze trzyma a co do polip lab medik nie jestem zadowolony drogie a zero dzialania musze dalej szukac jakis srodkow bo mi cala obsade polozy to dziadostwo 

solo    0

Kick-Ich Ruby Reef - może to? Używał ktoś?

Ceron1977    1

Od dziś moje rybki trafiły do szpitala poza babka piaskowa i faciatysem bo on niemiła by tam co jeść  w szpital 80l obniżone zasolenie do1.009-1.010 i dawkowa będę herbtana zobaczymy narazie rybki ok wyglądają zmotywowało mnie bo wczoraj odpad w głównym zbiorniku pomacantus imperator szkoda ale ospa zbiera żniwo masakra !!!!

solo    0

Wujek Google mówi Coral House :-)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się