Skocz do zawartości
cytrynek

frogfish

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

od 6 miesiecy cieszymy sie obecnością żabnicy, jednak od tponad tygodnia martwimi sie jego zachowaniem. Wypływa na powierzchnie i próbuje jakby łapać powietrze, często siedzi w najwyższej częsci akwarium, nie ma apetytu. Nie wiemy co się dzieje z nią. :( 

 

Czy ktoś miał podobny problem ? Czy ktoś jest w stanie poradzić coś ?

 

http://www.frogfish.ch/image/frogfish-Anglerfisch/Antennarius-maculatus/Antennarius-maculatus1.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przed tymi objawami nie zjadła za dużo? Może spróbuj ją przegłodzić. A ryby słodkowodne brałeś z pewnego i zdrowego żródła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zoologicznego... już nie je ponad tydzień. Jadł normalnie, po 2 rybki na 4-5 dni.  Dzwoniłam do swojego sklepu, możliwe że coś połknął i mu może coś zalegać w pysku, podpływanie do powierzchni wody też świadczy że coś nie tak z pyskiem. Mam nadzieję, że wyzdrowieje. Bardzo mnie boli jak widzę, że się męczy a ja nie mogę mu pomóc. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat, miałem podobny przypadek niestety nie skończył się pozytywnie. W moim przypadku stało się tak właśnie jak zjadł za dużo na raz (czyli dwie ryby, jedna po drugiej). Pozostaje Ci czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×