Skocz do zawartości
Pawcio

czy 1w t5 = 1w led ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szystkich. Jak w temacie mam pytanie jaki jest przelicznik watów jesli chodzi o lampe led. Wiem że stosunek mocy do litrów powinien być 1W na litr. Czy to samo tyczy się ledów? Mam zbiornik niecałe 200l. 100x50x40 i mysle o czym takim

 

http://www.ebay.de/itm/300W-Dimmbar-LED-Aquarium-Beleuchtung-Licht-Lampe-Licht-Reef-Coral-Meerwasser-/331651151586?hash=item4d37f2f6e2:g:AVEAAOSwJQdW9hlh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobra. Możesz zawsxe skręcić jak będzie za mocna

Tapnięte mobilnie

Edytowane przez Gothmog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szystkich. Jak w temacie mam pytanie jaki jest przelicznik watów jesli chodzi o lampe led. Wiem że stosunek mocy do litrów powinien być 1W na litr. Czy to samo tyczy się ledów? Mam zbiornik niecałe 200l. 100x50x40 i mysle o czym takim

 

http://www.ebay.de/itm/300W-Dimmbar-LED-Aquarium-Beleuchtung-Licht-Lampe-Licht-Reef-Coral-Meerwasser-/331651151586?hash=item4d37f2f6e2:g:AVEAAOSwJQdW9hlh

 

witam

Lampa LED daje około 2x więcej światła niż świetlówka T5

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wystarczająca dla miekasow i lps'ow. Będziesz ja musiał raczej skręcić bo popalisz te korale co będą bliżej lustra wody.

Tapnięte mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup jakaś lampę 120 do 180w to bezsensu taka mocna brać i skręcać, lampe pow 120w i tak będziesz musiał skręcić troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×