Skocz do zawartości
Seth1357

Akwarium 72L

Rekomendowane odpowiedzi

Sól zmieniłem nie będę używał Instant Oceanu tylko kupię na początek 3,2 kg soli KENT chyba powinno wystarczyć na stary potemdokupię Aqua Medic albo Tropic Marin.A i bym zapomniał ile soli dokładnie soli potrzebuję na start bo potem to cędę dokupywał po 2kg soli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 32 g na litr.

sprobuj sie dogadac z kims z okolicy kto ma duzy baniak i kupuje worki po 20 - 40 kg, to Ci moze odsprzeda po 'normalnej' cenie ze 3 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 2,3 kg, -to jest stała wartość dla wszystkich soli, czy każda sól jest inna - jak sprawa wyglada dla TM pro reef?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na nano-reef.pl że lepiej sypać trochę mniej soli niż się powinno to czyli że wystarczy że kupię ze 2kg i na start styknie tylko na podmienki trzeba będzie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wygłupiaj się w kupowanie 2 kg na start i dokupowanie później. ja na Twoim miejscu bym kupił 25 kg i miał spokój na rok albo i dłużej, bo później to tylko kłopot i większa ilość taniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, przelicz sobie ile kosztuje kg soli przy opakowaniu 2kg, a ile przy opakowaniu 25 kg i zobaczysz co warto kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×