Skocz do zawartości

AnT

Moderator
 • Zawartość

  812
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Zawartość dodana przez AnT

 1. AnT

  Filtr okrzemkowy w akwarium morskim

  I ziemia okrzemkowa wylądowała w sumie .
 2. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Pod nową lampą , oczywiście coś musiało wyskoczyć - cjano , po zmianie oświetlenia.
 3. Witam To mój baniaczek Baniak - 128x50x55 Sump - 100x40x35 Oświetlenie 7x54 W Odpieniacz -BK200 DIY - DarekB30 Obieg - Tunze Silence 1073.040 Cyrkulacja 2xJVP202,1XJVP102,2xJVP100 09.2011 10.2011 11.2001 chwilowo zbiornik cierpi - brak odpienka- serwis - jadę na zastępczym ale słabszym i zrobiło błotko AnT
 4. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  I zawisło LED Skylight Hyperspot RL . Pierwsze wrażenie super co do lampy ( światło, instalacja ,apka) Reszte czas zweryfikuje .
 5. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Kicha , zrobiłem błąd przy pierwszym. Za duże dziury w kontiku były i to z siatki . Poprostu pouciekały/znikły. Ale jest druga szansa dziś. Dopiero co połapałem też trochę tego . Co ciekawe , jeden krab a i tak są młode . Może ma możliwości przetrzymywania nasienia lub obojniaki ? Co ciekawe trzy tygodnie od ostatniego miotu. Mam fotki z mikroskopu ale to może jutro , jak dam radę. Tu taka na szybko z kom.
 6. AnT

  Posolony Aquael Optiset 200

  Witaj , zarosło
 7. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Taka wieczorem akcja . Ktoś podpowie , najciekawsze że wielkości główki od szpilki i wszystko szło do tafli wody . Jednym co mi przychodzi do głowy to że Stenorhynchus seticornis pozbył się młodych choć nie wiem , w pewnym momencie to cała kula tego płynęła w kierunku tafli i dopiero się rozpadła na mnóstwo młodych .Sorki za jakość zdjęć , postaram się jutro lepsze zrobić jak coś będzie jeszcze . Nigdy wcześniej nie miałem takiej akcji .
 8. Kolejną edycję Ogólnopolskiego Zlotu Akwarystów Morskich Ustroń 2024!!! Jak w latach poprzednich spotykamy się w drugi weekend maja czyli 10-12.05.2024 w Domu Wczasowym „Jawor” w Ustroniu na ul. Wczasowej 51. Zlot jest miejscem gdzie spotykają się wszyscy, początkujący czy doświadczeni, Ci co planują mieć, Ci co mają lub Ci co mieli ale o morskim myślą. Starszy czy młodszy, kobieta czy facet, sam czy z całą rodziną. Ważne, żeby być gotowym na miło spędzony czas, mnóstwo dobrej zabawy i długie wieczory przy grillu w towarzystwie podobnie „wypaczonych” na punkcie słonej wody. Cena: 550zł (plus opłata klimatyczna płatna w hotelu 5,50zł/dobę/osobę) Cena ta zawiera 2x nocleg z śniadaniem, 2x obiadokolacja w formie grilla oraz zdrową dla nerek ilość złocistego napitku. W celu rezerwacji miejsca proszę o kontakt: Szymon Grim w PM lub szymongrim@gmail.com lub telefonicznie 501-956-717 Lista: https://nano-reef.pl/forums/topic/122503-zlot-morszczaków-ustroń-2024/
 9. AnT

  Nowa przygoda apdejt

  Czym świecisz ?
 10. AnT

  Start pierwszego morskiego

  Elegancko 😁 Jeszcze opis akwa mile widziany.
 11. AnT

  Turmalin

  Witam . Co sadzicie o używaniu Turmalin-u w morskim ? To mnie zaciekawiło . ...... Turmalin - granulat posiada właściwości antybakteryjne, wydatnie zmniejsza utlenialność wody i alkalizuje ją zmieniając jej pH w zakresie 7,5 – 9,5 oraz uwalnia mikroelementy. ...... Ktoś coś ?
 12. AnT

  Trudno dostępne ryby

  Zapytaj u Agi w Jonafish.
 13. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Fungia od trupka do Rok i powoli się wybarwia ni to niebieskawe czy fiolet ?
 14. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Wróciłem z pracy a tu zabawa w najlepsze 🤔🤪😁 Słabo widać bo już chyba końcówka imprezy 😭😭😭
 15. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  To moje , akwakultura się tworzy z własnych badań.😁
 16. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Dziś - 11 dni później
 17. AnT

  Red sea foundation skeletal elements

  Tomku 😁
 18. AnT

  Red sea foundation skeletal elements

  Pisałem byś założy temat swojego akwa i cisza . I nasuwa się pytanie czy nie za wcześnie na takie dodatki do akwarium? Za chwilę będzie co to za glon?
 19. AnT

  Red sea foundation skeletal elements

  FUNDAMENT ELEMENTÓW SZKIELETOWYCH ABC+ (redseafish.com)
 20. AnT

  Na spokojnie 81

  Elegancko 😁
 21. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Ogólnie 17 miesięcy Z jednej do trzech od 2022.05.09 do 2023.10.05(dziś)
 22. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Młodsza z młodej . Oderwały mi się dziś przy przestawianiu młodych dwie młode Fungia od podstawek . A tutaj taki widok wytworzyły młodego osobnika w podstawie . I z automatu czekamy teraz znowu pół roku co z tego będzie. Jak to potrafi zaskoczyć . AnT
 23. AnT

  Wszystko się zamknęlo nawet ukwialy

  Załóż wątek , daj opis i zdjęcia będzie łatwiej tak to wróżenie z fusów . I wszystko będzie w jednym temacie o twoim akwa .
×