Skocz do zawartości

Daniell

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Daniell

 • Tytuł
  Newbie

Informacje

 • Akwarium
  450
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Daniell

  Automatyczny filtr KnePo Zeolithfilter

  Oryginalne KZ na razie włożyłem te standardowe 1 kg bo przechodzę z paletek ze zeo ale docelowo będą 2 kg te drobniejsze a że filtr jest przystosowany do 5 kg kamieni to jakie bym nie włożył to będzie robił robotę więc polecam dla osób które nie chcą lub nie mogą co dziennie ręcznie mieszać. Tak na marginesie jeszcze dam automatyczne dozowanie pompą Pacyfik Sun ichniejszych KZ specyfików.
 2. Daniell

  Automatyczny filtr KnePo Zeolithfilter

  Dla zainteresowanych, informuje ze działa i robi robotę.
 3. Daniell

  Sprzedam nadwyżkę korali.

  Mam do sprzedania nadwyżkę korali: Acanthastrea spp. zdj. nr: 1 - cena od 30 zł Echinophylia spp. zdj. nr: 2 - cena 90 zł nowa cena 70 zł Pavona zielona zdj. nr: 3 - cena od 20 zł (w zależności od wymaganej wielkości szczepki) Pavona decussata zdj. (brak) - cena od 20 zł (w zależności od wymaganej wielkości szczepki) Favia spp zdj. nr: 4 i 4a - cena 70 zł Rhodactis indosinensis fluo zdj. nr: 5 i 5a - cena 40 zł za szt. Euphyllia spp zielona zdj. nr: 6 i 6a- cena 40 zł za główkę Euphyllia spp fioletowa zdj. nr: 6 i 6a- cena 40 zł za główkę Acropora echinata zdj. nr: 7 cena 90 zl sprzedana Acropora strawberry zdj. nr: 8 i 8a - cena 50 zł sprzedana Acropora australia spp. zdj. nr: 9 - cena 70zł sprzedana Duncanopsammia axifuga zdj. nr: 10 - cena od 60 zł Caulastrea curvata zdj. nr: 11 - cena od 50 zł Odbiór osobisty Warszawie lub możliwość wysiłki PKP na koszt kupującego. P.S. Przepraszam za nie najlepsze zdjęcia ale robiłem zwykłym telefonem, więc jak się koral podoba na zdjęciu to na żywo będzie tym bardziej się podobać
 4. Daniell

  Automatyczny filtr KnePo Zeolithfilter

  Powiem tak, zamówiłem wiec, będę testował na żywo. Facet który mi sprzedał zapewniał że działa tylko ma teraz 4000 litrów i ten filtr jest już za mały dla niego.
 5. Daniell

  Automatyczny filtr KnePo Zeolithfilter

  Dziękuje za informacje, orientujesz się może jakiej grubości są kamyk KZ do filtra automatycznego? Ptoducent pisze że to filtr do kamyków o wielkości 5-8 mm wiec zastanawiam się czy ten filtr się sprawdzi z tymi kamykami KZ do automatycznego filtra.
 6. Witam, czy używał ktoś z Was ten automatyczny filtr: KnePo Zeolithfilter self cleaning 4,5 Liter Wiem że jest podobny wyglądzie i w zasadzie działania od filtra Zeomatic firmy Fauna Marine, ale moje pytania czy ktoś z Was go używał/używa. Jest dość dużo opisów filtra Zeomatic natomiast na temat tego nic nie mogłem znaleść. JAK KTOŚ Z WAS UŻYWAŁ LUB UŻYWA PROSZĘ O INFORMACJE ,, CZY ROBI ROBOTĘ”
 7. Daniell

  [S] Wawa - Reaktor Deltec 601S

  Cześć, ten reaktor Deltec PF601 s nadal aktualny?
 8. Daniell

  Sprzedam korale, oraz akwarium slask

  Potrzebuje kupić reaktor Deltec PF601 s z całym zestawem najchętniej jak byś miał na sprzedaż.
 9. Daniell

  [S] WAW Likwidacja akwarium - cała obsada na sprzedaż

  Potrzebuje kupić reaktor Deltec PF601 s z całym zestawem najchętniej jak byś miał na sprzedaż.
 10. Daniell

  Akwarium z życiem 1700l w całości

  Potrzebuje kupić reaktor Deltec PF601 s z całym zestawem najchętniej jak byś miał na sprzedaż.
 11. Sprzedam Koniki Morskie Witam, mam do sprzedania z hodowli koniki morskie: hippocampus Reidi, Erectus, Zosterae. Para hippocampus reidi – 700zł wielkość 12 cm, pojedyncze sztuki mniejszych za 250zł Para hippocampus erectus - 700 zł wielkość: 11 cm, pojedyncze sztuki 350zł Koniki ww. jedzą mrożony pokarm. Mam jeszcze na sprzedaż koniki Hippocamtus Zosterae odżywiają się tylko żywym pokarmem. Koniki morskie Zosterae 350 zł szt. dobrana para 800 zł. Osoby zainteresowanie proszę o kontakt wiadomości prywatnej. P.S. Przepraszam za słabą jakość zdjęć, robiłem zdjęcia zwykłem tel. bez obróbki photoshope.
 12. Daniell

  Kalreaktor Deltec PF601 + wkłady

  czy to jeszcze aktualne czy dawno zapomniałeś że miałeś :)
 13. Witam, mam na sprzedaż lub na wymianę z dopłatą Royal Odpieniacz Exlusive Bubble King 200. Odpieniacz w 100% sprawny wyczyszczony zdj. z dn 07.10.2018 r. Odpieniacz działa u mnie od roku, kupiłem go używanego jako 3 latka (tak deklarował sprzedający) Sprzedaje go bo jest tak na styk do mojego akwarium ( bardzo dużo karmię). Na pewno zaletą tego od pieniacza jest bardzo wydajna pompa z małym poborem prądu 27 WAT w odróżnieniu do większych modeli tej firmy. Cena jak mnie interesuje to 2700 zł chociaż najchętniej bym się zamienił na większy model z dopłatą żeby płynie przejść z jednego odpieniacza na drugi. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 14. Witam mam do sprzedania z hodowli koniki morskie: hippocampus reidi, hippocampus erectus. Para hippocampus reidi – 800 zł wielkość 12 cm, pojedyncze sztuki mniejszych za 350zł Para hippocampus erectus - 700 zł wielkość: 11 cm, pojedyncze sztuki 350zł Koniki jedzą mrożony pokarm. Mam jeszcze na sprzedaż koniki Hippocamtus zostere ale one odżywiają się tylko żywym pokarmem. Osoby zainteresowanie proszę o kontakt.
 15. Daniell

  Sprzedam pompy Tunze 6045, 6095, 6095 + multicontroller 7096

  Witam, pompy tunze 6095 aktualne jeszcze?
×