Skocz do zawartości

Michu94

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Michu94

 • Tytuł
  Newbie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Emocje opadly... Pomimo, że szkole ukończyłem dawno jak małe dziecko poprosiłem ojca o pomoc w klejeniu. (zajmuje się tym profesjonalnie). Na drugi dzień zbiornik zalany i tak już leci ponad tydzień, bez żadnych rozczarowań. Do akwa dorzuciłem jednak bakterie bo ciężko to będzie rozkręcić.
 2. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Jednak zacząłem łac. Kupiłem też fzn3 a do niego siporax. Problem jest taki, że akwa które zakupiłem od osoby fizycznej jest nieszvzelne mimo, że je ponownie skleiłem. Co robić? Bić po pysku czy kombinować z akwa?
 3. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Gratulacje dla osoby która wymyśliła tak głupi regulamin xd. Mógłbyś napisać w moim imieniu na targowisku ze przyjmę drobne zyce (ślimaki, wężowidła itp), za darmo bądź drobna opłata?
 4. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Jak najbardziej, wcześniej wymieszałem bez wrzucania do baniaka bezpośrednio. 4 lata temu miałem 200L morszczaka więc coś tam 'szkoly' mam. Wtedy to na forum radzili rzucić coś na start jako pożywkę, stosować wódkę, pytam się bo może zaszły jakieś zmiany. Zawsze starałem się mało lać chemii i było wsio
 5. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Tak zrobilem. PS. Kiedy mogę pisać w targowisku?
 6. Michu94

  Wrzucić coś na pokarm dla bakterii?

  Jeśli mówisz o zalaniu w baniaku to tak. Jeśli o płukaniu to nie płukałem. Wsadziłem filtr kubełkowy na czas wyklarowania wody (2-3dni) a co?
 7. Witam. Staruje z akwarium na żywym piasku i skale. Woda Rodi. Czy rzucić do baniaka resztki ryby / pokarmu by zaincjicjowac szybciej dojrzewanie? Nie mam zamiaru kupować bakterii.
×