Skocz do zawartości

jurko

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O jurko

 • Tytuł
  Advanced Member

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Akwarium
  550
 • Skąd
  Lublin

Ostatnie wizyty

117 wyświetleń profilu
 1. jurko

  Zdjęcia waszych zoanthusów

  Citrus cooler
 2. jurko

  Zdjęcia waszych zoanthusów

  Electric ompa lompa , Bowtie blaster , Wonka Berry , Nirwana Przynajmniej tu mogę wklejać zdjęcia nowych odmian . Na innym forum już nawet tego nie można robić hehehe 🙂 . Brawo Aqua-reef 🙂 !!!
 3. jurko

  Nowe zasady na Targowisku

  Fresz33 jak dla mnie to każdy może sobie wystawiać i po sto szczepek Ale każda powinna mieć nazwę i cenę . I bez znaczenia jest dla mnie co kto sprzedaje. Regulamin jest dla wsżystkich bez wyjątku 🙂 .
 4. jurko

  Nowe zasady na Targowisku

  Nie zgodzę się z tobą fresz33 . Jakieś zasady powinny dotyczyć wszystkich . Bez zasad i regulaminów wszystko się sypie . Jeżeli ja w swoim ogłoszeniu piszę ceny i wszystkie pozostałe rzeczy które powinny być umieszczone w ogłoszeniu . To denerwuje mnie jak ktoś olewa regulamin i tego nie robi . A jeżeli chodzi o NR to nie dlatego zostało zamknięte targowisko . Ale nie będę tu o tym pisał bo admin już pisał abyśmy tu na ten temat nie rozmawiali . I kropka 🙂 .
 5. jurko

  Nowe zasady na Targowisku

  Czy jest tu jakaś osoba która zajmuje się pożądkami na targowisku ?
 6. jurko

  Nowe zasady na Targowisku

  Czy na targowisku obowiązuje zasada wpisywania cen ??? Bo przyznam się że trochę mnie denerwuje to że co niektóre osoby nie piszą cen . Tylko np : ceny podają na telefon . Według mnie patrząc na ogłoszenie każdy powinien wiedzieć co i jak . A nie się domyślać , dzwonić itd ....
 7. Myślę że rozsądniej by było aby był włączony w nocy 🙂 .
 8. Zawsze byłem za upraszczaniem naszego hobby 🙂 . I nawet czasami mam chęć wywalenia odpieniacza Ale jakoś tak powstrzymuję się przed tym ..... Natomiast nie kontroluję żadnych parametrów . Nie mam testów i nie interesuje mnie ile czego jest w wodzie . Jestem zdania że wygląd akwarium jest samym w sobie miernikiem parametrów . Brawo fresz33 !
 9. A co fresz z napowietrzaniem ? Jakaś pompka i kamień ?
 10. jurko

  Aiptasia czy naprawdę aż tak niebezpieczna?

  U mnie odkąd jest Chelmon nie ma aiptasii . Też próbowałem chemii ale dawała efekt na krótko . Krewetki jakoś też nie dawały rady .
 11. A u mnie nigdy nie chciało rosnąć . Robiłem już parę podejść i zawsze po jakimś czasie padało ....
 12. jurko

  [S] Lublin - Zoanthusy premium

  Aktualizacja
 13. jurko

  Zdjęcia waszych zoanthusów

  Pink Diamond Wowser
 14. jurko

  Pokażcie swoich ulubieńców

  A to mój 🙂 .
×