Skocz do zawartości

Asia007

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Asia007

 • Tytuł
  Newbie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Asia007

  Salifert po4, no3

  Zwracam się poraz kolejny o pomoc jak prawidłowo odczytać wyniki testu patrząc z góry czy z boku? Po4 0 a no3 albo 10 albo 25.
 2. Zwracam się do tych co posiadają małe akwaria morskie. Ukwiał w takim zbiorniku uda się czy nie? Jakie są wasze doświadczenia. Myślę o kupnie małe quadricolor 3-4cm.
 3. Asia007

  Obgryzione zoa?

  Niestety jednak tak i nie radzę sobie z nimi....
 4. Asia007

  Obgryzione zoa?

  Bardzo dziękuję za radę. Będę obserwować może akurat uda się złapać sprawcę.
 5. Asia007

  Obgryzione zoa?

  Akwarium ma 3 miesiące. Po4 0 no3 5 NO2 0. Postawione na suchej skale, ale kupione szczepki miały przybyszy. Wszystkie korale mają się dobrze (atnella , capnella, rodactis, goniopora, sinularie, discosoma)oprócz kilku zoa. Z ostatnimi szczepkami widziałam dwa malutkie ślimaki po włożeniu szczepek , ale szybko zniknęły. W akwarium nie było żadnych zmian. Podawane bakterie af bio s i pożywka. Dzień wcześniej zoa były normalnie pootwierane.
 6. Asia007

  Obgryzione zoa?

  Zwracam się z prośbą o pomoc. Jestem świeżym morskim akwsrystą jak i moje akwarium ( 3 miesiące) Do wczoraj moje zoa miały się świetnie,a dziś wyglądają jak obgryzione....w akwarium mieszkają kiełże, strombusy i dwa małe ślimaki które przybyły że szczepkami niestety nie wiem co to za ślimaki widziałam je tylko jeden dzień.A może to jakaś choroba, ale żeby tak w jeden dzień...
×