Skocz do zawartości
yoka

Nowy odpienicz Deltec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ramach ostatnich gorących dyskusji dotyczacych wyższości jednych odpieniaczy nad drugimi pojawia się ten ciekawy bądź co bądź news zapowiadający nową linie odpieniaczy Deltec. TC2560 bo tak nazywa się nowe dziecko niemieckiego koncernu wyposażony jest w pompe AquaBee UP5000 z wirnikiem igiełkowym i z tym też wirnikiem pobiera zaledwie 25W co jest niewątpliwie jego wielką zaletą. Z informacji które opublikował producent możemy przeczytać o wydajności którą ma gwarantować 1500 l/h zasysanego powietrza. Jednym słowem drżyjcie producenci, Deltek wraca do gry:good:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać większej liczby modeli oraz ich cen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model dostępny będzie od czerwca tego roku, ceny jeszcze nie ustalono ale wstepnie zamówilismy już kilka sztuk:) jak tylko się pojawią dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ramach ostatnich gorących dyskusji doczyczacych wyższości jednych odpieniaczy nad drugimi

No... i same te dyskusje zrobiły taką czy inną modę na sprzęt w tym kraju. O jaki ja byłem naiwny...

Pozdrawiam

Czarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie wydajność w stosunku do KZ i BK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie kolejne modele i dokladniejsze informacje o nich:) a wiec nie przedlużając:

TC 2060 / SC 2060

-zasysanie powietrza 1000l/h

-średnica 200mm

-wysokość 600mm

-zastępuje modele AP701/851

-do zbiorników 1400-1700 l

-cena: ok 3450PLN

TC 2560 / SC 2560

-zasysanie powietrza 1500l/h

-średnica 250mm

-wysokość 600mm

-zastępuje modele AP902

-do zbiorników 2000-2400 l

-cena: ok 4890PLN

TC 3070 / SC 3070

-zasysanie powietrza 3000l/h

-średnica 300mm

-wysokość 700mm

-zastępuje modele AP1004

-do zbiorników 4000-4800 l

-cena: ok 7340PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwsze wrażenia odnośnie nowych odpieniaczy Deltec.

Wzorowe wykonanie, naprawde niemcy staneli na wysokości zadania i odpieniacze prezentują sie perfekcyjnie. Nie sprawdzaliśmy jeszcze jak te odpieniacze działają(zrobi to jego przyszly wlaściciel i może podzieli się spostrzeżeniami) ale wrażenie sprawiają dopracowanych w każdym calu.

Duże nadzieje pokładam w pomie, jest to całkowicie nowa konstrukcja i zapowiada się naprawde fajnie:)

Ale to najlepiej zobaczyć na własne oczy:smile:

2044_thumb.attach

2046_thumb.attach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Bubble King i Deltek King, czy tylko ja mam takie wrazenie ze sa bardzo do siebie podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny odpieniacz czy nie, ok ciagnie 1500 L powietrza na godznie lae czy jest cichy ?? BK zdobyl sobie popularnosc tym ze jego praca naprawde jest cicha. Yoka odpal go w ramach testu :( i powiesz nam wszystkim jaka jest jego kultura pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kultura pracy... no cóż, mnóstwo powietrza, mnóstwo piany ale nadzwyczaj cicho:)

Ale to nie koniec miłych informacji, już niedługo następca AP701 czyli Deltec TC1655, oraz bestia dla wymagających Deltec TC3070s pobierający ponad 4000L powietrza na h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brytyjski? Deltec GmbH to niemiecka manufaktura. Nie słyszałem zeby zmieniła właściciela:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego brytyjski? Deltec GmbH to niemiecka manufaktura. Nie słyszałem zeby zmieniła właściciela:)

Słyszłem historie iz konstruktor Delteków posiada pasje w postacie renowacji strarych samochodów, a pieńki robi po to zeby miec na hobby... nei wiem czy to prawda ale brzmi zabawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie pomieszalo bo David Saxby ktory pracuje (gdzies wyczytalem) w Deltecu to Brytyjczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Deltec powiekszyl oferte swoich odpieniaczy o 3 nowe modele:

Deltec - SC 3070S

Deltec - TC 3070S

Deltec - TC 1655

Najciekawszy wydaje sie byc najmniejszy z rodziny nowych odpieniaczy czyli 1655.

deklarowany pobor powietrza to 800l/h, a w zmienionej pompie aquabee zastosowano wirnik gielkowy o nowym ksztalcie, (2 zedy dlugich cienkich igieł) zobaczymy jak wypadnie podczas testów:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×