Skocz do zawartości
Przemo

życie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tutaj nowy zakładam na początku akwarium 25 l i mam pytanko posiadam na razie 1kg skały czy jest możliwość kupienia jakiegoś życia a później dalej nowe kawałki skały dołożyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo :no: bedzie cholernie cieżko

25l zakladaja ludzie którzy maja jakies pojecie o akwarystyce i znacznie wiekszy zbiornik obok.

Możesz sprobować ale zycia tam to ja sobie niezbyt wyobrażam - glony, xenia, jakiś ślimak i ewentualnie krab.

Przemyśl sprawe, troche poczytaj i postaraj sie zadać jeszcze raz takie samo pytanie ale zbiornik żeby byl chociaż trzy razy wiekszy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli jakiegoś kraba,ślimaka, rybę Chromis Viridis i może jakąś krewetkę tylko mnie interesowało czy można później do życia dołożyć dodatkową skałę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdorazowe dołozenie skaly przedluża proces dojrzewania, w takim malym zbiorniczku bedzie to przypominalo kisiel . Kupujac jakas pompe cyrkulacyjna, odpieniacz koszt akwarium bedzie przy tym tak jakby napiwkiem , wiec mysl o wiekszym akwarium.

chromis potrzebuje conajmniej 200-tu litrowego akwarium

Moze masz kogos znajomego co ma takie akwarium , wtedy kawalek ceramiki , woda z istnaiejacego zbiornika i mozna odrazu wlozyc slimaka i kraba :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×