Skocz do zawartości
mario-sz

Aiptasia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to Aiptasia? Znalazłem trzy u mnie takie. Najpepsze że rosną "pod" skałką" ta dzisiaj rano wystawiła nogę spod skały i do mnie pomachała :D

Posted Image

Posted Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh sprawa jest taka: Tak jak mówiłeś Łukasz zagrzałem kalkwasser w mikrofali. Bardzo gorący (prawie wrzątek) kalkwasser nabrałem do strzykawki z igłą. Potraktowałem wszystkie wstrzykując gorący kalkwasser prosto do buzi Trzy małe "wyparowały" a trzy większe skurczyły się i zamknęły . Jedna dosłownie spierdzieliła spowrotem do dziury Zobaczymy jutro co będzie. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz mam to samo cholerstwo :-/ i walcze z tym już pół roku .Gorący kalk,kwasek cytrynowy,JJ,jakiś czas spokój i po pewnym czasie znowu się pojawiają zwiększoną liczbą :evil: .Pewnie trzeba będzie pojechać do Tomka po wudermani.Zycze Ci powodzenia w walce z tym ku------m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aiptasia może być koloru żółtego? Takie żółte macki ale nie widać otworu gębowego i stopy. Co to może być? Ostatnio pojawia się w moim akwa tego coraz więcej (w zastraszającym tempie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie mam cyfrówki a z telefonu niestety nie widać. Wygląda to jak pęk miękkich rurek (długość do 7 mm ale przeważnie to tak ze 3-4 mm) powyginanych w różne strony. Niektóre mają tych rurek (macek? - nie wiem jak to nazwać) kilkanaście mniejsze po kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie aiptasia tylko co? Mnoży się to dosyć szybko. Spróbuję skołować jakiś aparat to dam fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×