Skocz do zawartości
sider

Odpieniacz Turboflotor Blue 500- głośna praca

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym zabrałem się za czyszczenie obiegówki i odpieniacza.Po rozłożeniu pompy odpieniacza wyczyszczeniu i poskładaniu strasznie głośno chodzi i nie powietrze jest problemem tylko głośna praca pompy.Rozbierałem i składałem ze 4 razy i nadal głośno chodzi,tak że na dzisiejszą noc musiałem go wyłączyć.Co do rozbierania to wyjąłem wirnik przeczyściłem mesh szczoteczką i poskładałem.Czy powinienem przesmarować smarem do kubełków tą ośkę i trzpień wirnika? Wyciągałem to delikatnie i nic nie uszkodziłem.Co może tak hałasować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien , że wszystkie elementy w okóło wirnika trafiły spowrotem do pompy? Np. Gumowe amortywatorki ktore są w większości pomp na koncach oski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien , że wszystkie elementy w okóło wirnika trafiły spowrotem do pompy? Np. Gumowe amortywatorki ktore są w większości pomp na koncach oski.

 

No kurde jest w tym coś co piszesz....gumowy amortyzatorek (taka czarma mała kapka) jest ale tylko w górnej części ośki i skoro na dole nie było to pomyślałem że tak musi być.Dostanę taką gumkę gdzieś?czy okleić to recepturką?Musze zobaczyć u kogoś taki odpieniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to zadzwon do Aquamedic czy mają. Po 2 nic sam nie kombinuj bo tylko wybijesz wirnik. Czesto ludzie coś nakładają a potem gdy niema ich w domu to coś pęka i po pompie. Zadzwoń do Aquamegic i spytaj czy powinny być dwie gumki i czy mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz ok...zgubilem gumke na osce ale zalozylem z innej oski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×