Skocz do zawartości
Gekoon

Korale bardzo łatwe w hodowli

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy w mojej starej 112l miałem stosunek 0,64/1 litr i wszystkie rosły dobrze. Oczywiście nie zapominaj, że świetlówki T najpóźniej po 1 roku wymagaja wymiany na nowe a niektórzy wymianiaja nawet co 6 miesiecy.

Edytowane przez radiesteta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w mojej starej 112l miałem stosunek 0,64/1 litr i wszystkie rosły dobrze. Oczywiście nie zapominaj, że świetlówki T najpóźniej po 1 roku wymagaja wymiany na nowe a niektórzy wymianiaja nawet co 6 miesiecy.

aha Dzięki  :bunny:  :dance4:  :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gekoon Nie przejmuj się na pewnym innym forum jest jeszcze gorzej. Tu  jest luzik.

Nie robiąc off topów koledze ale ktoś tu ma mądre motto tylko czemu go sam nie czytał i się do niego nie stosuje -  tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na SF się nie pożaliłeś za zwrócenie uwagi :)

A kolega Gekon czytając o łatwych koralach może się dowiedzieć kilku innych rzeczy a tak dostanie jeden suchy fakt.

Ciekawe co bardziej mu pomoże w rozwijaniu hoby? :)

 

Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na SF się nie pożaliłeś za zwrócenie uwagi :)

A kolega Gekon czytając o łatwych koralach może się dowiedzieć kilku innych rzeczy a tak dostanie jeden suchy fakt.

Ciekawe co bardziej mu pomoże w rozwijaniu hoby? :)

 

Wesołych Świąt :)

"Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku sądzenia, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji."   Thomas Aquinas

i

http://czasdzieci.pl/czytanki/id,28954-jan_brzechwa_kwoka.html

Edytowane przez radiesteta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w mojej starej 112l miałem stosunek 0,64/1 litr i wszystkie rosły dobrze. Oczywiście nie zapominaj, że świetlówki T najpóźniej po 1 roku wymagaja wymiany na nowe a niektórzy wymianiaja nawet co 6 miesiecy.

Są akwaria z 2 letnimi swietlowkami i wszystko wygląda cudownie, nie w każdym akwarium to sie sprawdzi, ale ja nie uważam tego za regułę

Ps. Żeby nie robić offtop, to większość miękkich, poza NP da sobie rade

Edytowane przez enigma17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ładniejszych i łatwiejszych nie miękkich jeszcze jest  Euphyllia. Ona jest foto dlatego jest łatwa. A przy regularnych podmianach wody dobrą solą jest odżywiana wystarczająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ładniejszych i łatwiejszych nie miękkich jeszcze jest  Euphyllia. Ona jest foto dlatego jest łatwa. A przy regularnych podmianach wody dobrą solą jest odżywiana wystarczająco.

aha a pavona? podoba mi się czy jest ciężka w hodowli czy sól kent jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×